Ahşap Ev Dekorasyonu

Ahşap ev dekorasyonu için birçok aksesuar mevcut. Hatta birçoğunu basit birkaç dokunuşla kendiniz de yapabilirsiniz. Doğal malzemeler ile yapılan bu ahşap dekoratif ürünler sayesinde ev dekorasyonunuza sıcak bir görünüm kazandırabilirsiniz. İç dekorasyonları ahşap kaplama malzemeleri ile kaplayarak değişik bir tarz elde edebileceğiniz gibi aynı zamanda tamamen doğal ahşaptan yapılmış bir evi de dekore edebilirsiniz. İşte ahşap ev dekorasyonu için örnekler;

Ahşap Dekoratif Ürünler

Ahşap malzemelere renksiz vernik sürülerek doğal görüntüsünü bozmadan hazırlanan dekoratif eşyaları ister duvarlarınızı süslemek için isterseniz de masa ya da dolap gibi kullanabileceğiniz eşyalar arasından seçebilirsiniz.

ahsapurunler

Ağaç Dolap İle Ahşap Ev Dekorasyonu

ahsapdolap

Ahşap dolap ile odanıza sıcak bir hava katabilirsiniz.

Limon Ağacı

ahşapevdekorasyonu

Yatağınızın başında yer alacak olan bir limon ağacı sizce de harika bir dekorasyon eşyası olmaz mıydı?

Duvar Dekoru

duvardekoru

Ağaç parçaları kullanılarak yapılan bu dekorasyon odaya son derece huzurlu bir hava katmış. Duvarların renginin kullanılan ağaç parçalarıyla uyumlu olmasına dikkat edilmiş. Ahşap kapı ve ışıklandırma ise dekorasyonu tamamlayan unsurlar.

Ahşap Ev Dekorasyonu İçin Ayna

ayna

Ahşap ayna evinizin genel görüntüsüne estetik bir hava katacaktır. Ayrıca ayna odanın daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır. Aynanın mumlarla birlikte kullanılması dekorun çok daha güzel görünmesini sağlamış.

Ahşap Tablo

ahsapdekor

Tomruklardan oluşan böyle bir tabloyu ister oturma odanızda ister çalışma odanızda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Doğru ışıklandırma kullanarak kendinize huzur dolu bir ortam yaratmanız mümkün.

Tomruk Görünümlü Zemin

ahsapzemin

Ahşap zeminlerden hoşlanıyorsanız değişiklik olsun diye bu görselimizdeki gibi tomruk görünümlü bir ahşap malzemeyi tercih edebilirsiniz. Mobilyalarınızı zemine uygun renkte seçmeniz istediğiniz etkiyi yaratmanızı kolaylaştıracaktır.

Benzer Haber  Home Ofis Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

ahsapdekor

Evinizin içerisinden gökyüzüne yükselen bir ağaç. Bu görüntüyü muhafaza etmek oldukça önemli bir iş.

ahsapev

Ağaç dallarından yapılan harika dekorasyon ürünleri.

ahsapev

Sıradan ahşap parçası çok basit bir dokunuş ile zarif bir dekoratif ürüne dönüşmüş. Çok dekoratif bir ahşap raf ortaya çıkmış.

ahsapdekor

Sokakta gezerken yada özellikle çıkıp toplayacağınız ağaç dallarını yada görseldekine benzer daha güçlü bir dal parçasını, en basit şekilde sprey boyayarak, duvarınız da otantik bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın