ev-esyalar

Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri!

Burçlara göre dekorasyon önerileri evinizdeki birçok şeyi yenilerken size fikir verecek. Eğer burcunuzu düzenli olarak kontrol ediyorsanız ve astrolojinin gizemli gücünde gerçek bir değer olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen nasıl giyineceğinizi, randevularınızı nasıl tarihlendireceğinizi ve makyajınızı güneş tabelasına göre nasıl yapacağınızı biliyorsunuzdur.

Burçlara tam inançlı olmasanız bile, nerede ve ne zaman doğduğunuza dayanarak nasıl daha iyi yaşayacağınızı öğrenmek için ilgi çekici bir şeydir. Bu bilgiyi, evinizi nasıl dekore edeceğinizde de kullanabilirsiniz.

Zodyak eğilimlerini iç mekanlarınıza nasıl uygulayabilirsiniz?

Burçlara göre dekorasyon önerileri, Koç burcu;

masa

Ateş grubu burçlarından olan Koç burcu, büyük pencerelere ve iyi ışıklandırmaya sahip, aktif, macera dolu yaşam tarzlarını yeniden canlandırmak için çok fazla ışığa ihtiyaç duyuyor.

Sarı bir yastık ya da nötr bir arka plan üzerinde kırmızı bir saat gibi eşyalar kullanabilirler. Koç, ışığa ve renk tonuna karşı da hassastır ve kolayca depresyona girer. Bu nedenle kahverengi veya soluk renklerden kaçının ve odanızı parlak tonlarla güçlendirin.

Boğa burcu dekorasyon önerileri

yatak-oda

Duyarlı ve rahat Boğa burçları, evlerinde de böyle alanlar yaratmak zorundalar. Her detaya önem verir ve herşeyin en iyisini satın alırlar.

Misafirleri ziyarete geldiklerinde, iyi stoklanmış dolaplar, kaliteli şaraplar, rahat mobilyalar sunmak isterler. Rahatlık ve güzellik, Boğa burcunun simgesidir.

Yumuşak kumaşlar, kokulu mumlar ve muhteşem sanat eserleri bu burç için mükemmel bir dekorasyon aksesuarları olacaktır.

Benzer Haber  Veranda Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

İkizler burcu dekorasyon önerileri

masasandalye

Parlak havadar alanlar, salaş aksesuarlar ve gök mavisi, açık yeşil ve sarı gibi vurgulu renkler İkizler burcunun dekorasyon tarzıdır. Duvarda fikirlerini yazdığı bir kara tahta, listeler, beyin fırtınaları ve yaratıcılık patlamaları için hem gerekli hem de kendilerine özgü bir tasarım alanı olacaktır.

Burçlara göre dekorasyon önerileri, Yengeç burcu;

masasandalyemutfak

Çoğu su grubu burcu gibi Yengeç burçları da duygusal ve çekici öğelerle evlerinde rahatlık yaratırlar. Yengeçler romantik, hassas ve nostaljiktir.

Vintage çiçek desenleri, Viktorya dönemi aksesuarları, antika aynalar ve aile yadigarı öğeler onlar için müthiş bir dekorasyon olacaktır.

Aslan burcu için dekorasyon önerileri;

sömine

Aslan burçları evlerini tıpkı kraliyet gibi hissetmek isterler. Bir Aslan burcunun evinde, koyu kırmızı, parlak turkuaz ve erik yeşili gibi zengin ve cesur renkler olmalıdır.

Görkemi seven bu burç kişileri, doğal ipek ya da kadife gibi yüksek kaliteli kumaşlar, yumuşak, zengin mobilyalar, sıcak, zengin renkler ve öğleden sonra ışığını yakalamak için güneye ya da batıya bakan pencerelere sahip olmalıdırlar.

Başak burçları dekorasyon önerileri

campencere

Başak burçları, pratik ve işlevsel güzelliğe odaklanmış bir alan isterler. Tasarım lambalar, iyi organize edilmiş bir düzen, sıcak keten beyazı, yumuşak gri ve yeşil ve altın gibi renkler onlar için mükemmel olacaktır. Düz dokuma halı, birkaç etnik veya manevi parça, bitki ve taze çiçek ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yay burcu dekorasyon önerileri

masaaksesuar

Yay burcu tutkunluğunu ateşleyen eklektik bir tarza sahiptir. Tibet resimleriyle karıştırılmış Fas halıları, bir şömine ve kitaplıklarda felsefe ve manevi seyahatle dolu kitaplar tam olarak Yay burcuna göre. Kapalı bir bahçe veya çeşme, yonca gibi kokan mumlar…

Oğlak burcu için dekorasyon önerileri

Temiz çizgiler, dağların, ya da muhteşem şehir manzarası ve bir çatı katı süiti Oğlak burçları için olması gerekenlerdir. Bunların yanı sıra görkemli mobilyalar, deri koltuklar, kiraz ağacından dolaplar ve el işçiliği ile yapılmış eşyalar dekorasyonlarının tamamlayıcısı olacaktır.

Benzer Haber  Duvarlar İçin En Uyumlu Boya Renkleri

Kova burcu dekorasyon önerileri

yatakpencere

Akvaryumlar, mavi renk tonları ile beyazın birleşimi, soyut şekillerle modern desenler ve gümüş, çelik, cam gibi yansıtıcı yüzeyler Kova burçları için evlerinde olması gerekenlerdir. Çıplak parke zeminler, büyük pencereler ve bitkiler ile dekorasyonlarını tamamlayabilirler.

Balık burçları için dekorasyon önerileri

koltuk-sehpa

Evleri Balık burçları için rahat bir cennet olmalıdır. Leylak, ipek gibi meditasyon yastıkları, doğal lifler ve sakin deniz renkleri Balık burçları için uygun olacaktır. Koleksiyonu seven Balık burçları, eşyalarını dekoratif birer ürün haline getirebilirler.

Terazi burcu için dekorasyon önerileri

koltuk,camlar

Terazi burçlarının evleri, dengeli ve uyumlu bir his uyandırmalıdır. Keten,beyaz renkler, klasik mobilyalar ve en sevdiğiniz şarkıları çalmak için iyi bir ses sistemi evlerinde bulunması gerekenlerdir. Teraziler genellikle son teknoloji ürünü bir ev sinemasına, etkileyici bir kitap koleksiyonuna veya büyük bir gömme dolaba sahiptir. Evleri güneş ışığı almalı ve havadar olmalıdır.

Akrep burcu dekorasyon önerileri

koltukyastik

Zengin, daha koyu tonlar için şarap kırmızısı, koyu mor, çivit mavisi ve mürekkep siyahı ve antik ya da soyut desenler Akrep burçları evi için uygun olacaktır. Yumuşak, şehvetli mobilyaları, mumlar ve kitaplarla dolu bir kitaplık evlerinde olması gerekenlerdir.

Yorum Yazın