Dekorasyon Fikirleri Üstelik Ücretsiz!

objectifcoaching.com/components/ashtabula/petite-annonce-rencontre-paris.php Güzel bir dekorasyon için servet gerekmez. Aslında hiçbir şeye mal olmaz! Alanınıza yepyeni bir görünüm vermek için bu ücretsiz yhoruperar.tk dekorasyon fikirleri size yardımcı olacak.

source link İçindekiler

Dekorasyon fikirleri…

Yastıkları Kaldırın

source link Ücretsiz dekorasyon fikirlerinden ilki yastıklar. Fazla yastık odanın davetkar görünmesine engel olur. Hiçbir şey yastık yığından daha kalabalık değildir. Oda veya evdeki yastıkları toplayın ve konfor, renk katmak için bunları bir kanepede düzenleyin. Kusursuz ve uyumlu bir görünüm için tamamlayıcı renklerde farklı desenlere sahip yastıklar seçin.

tingramatili.tk yastıdekorasyonu

Perde yardımı ile tavanınızı yüksek gösterin

Dekorasyon fikirleri… Düşük tavanlarınız varsa stratejik olarak yerleştirilmiş pencere çubukları ile yüksek tavan elde edebilirsiniz. Pencere çerçevesinin üzerindeki perde çubuğunu takarak bir odanın daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Perdeler, pencere pervazının tabanını veya zemini ortalamalıdır.

perdedekoru

 

Aynalar…

Bir çekiç ve çivi ile çerçeveli aynaları duvara asın. Büyük bir ayna bir odada birçok fonksiyona hizmet eder. Güzel bir çerçeve ile etkileyici bir sanat olur. Duvara doğru açıldığında, tavan çizgisinin olduğundan daha yüksek olduğunu düşünerek zihni kandırır. Işığı yansıttığı zaman, alanı aydınlatır ve ekstra bir pencere görünümü sağlar.

 

aynadekor

Renk Dalgaları

Bir renk seçerken yardıma mı ihtiyacınız var? Raflardaki kitaplarınızın içinde baskın bir renk olup olmadığına bakın ve kumaşlarınızda bu rengi kullanın. Birbirine zıt renkler kullanarak estetik görünüm elde edebilirsiniz.

dekorasyon

Mobilya Hatları

Dekorasyon fikirleri… Mobilyaları duvardan ve gruplamalardan uzak tutmak, bir odayı daha büyük gösteriyor ve aileniz veya arkadaşlarınız ile birlikte sohbet ederken iletişimin daha kolay olmasını sağlıyor.

Benzer Haber  Veranda Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

mobilya

Düzenleme

Göz alıcı bir düzenleme için üçlü veya beşli çerçeveler veya nesneler kullanın.

cerceveler

Küçük masalar için püf noktalar

Küçük bir masanız varsa oldukça desenli, işlemeli kumaş veya büyük boy bir eşarp kullanın. Bu kumaşı veya eşarbı masaya tümüyle koymak yerine sadece başından sonuna uzun şerit olacak şekilde yerleştirin. Böylece hem desen nedeni ile hem de masadaki şekli sayesinde masanız daha uzun görünecektir.

masadekoru

Odanızda bir odak noktası yaratın

Odanın uzak olan duvarında bir odak noktası oluşturmak için konsol masası, tezgah veya raflarla birlikte bir ayna veya resim yerleştirin.

evdekorasyonu

Renk teorisi

Ortak bir renk seçin. Sarı gibi. İlgisiz nesneleri birleştiren bir tema olacaktır. Aynı renk ailesindeki eşyalar için evinize aksesuarlar ekleyin. Bu ilginç gruplamayı yapmak için vazolar, tabaklar, kitaplar ve peçetelikler olabilir.

renkdekorasyonu

Hatıralarınıza yer verin

Bir ip üzerine fotoğraflarınızı, tebrik veya doğum günü kartlarınızı yerleştirin. İpin üzerine ışık sararak aydınlatma olarak da kullanabilirsiniz. Odanıza hem romantik ve duygusal bir görünüm kazandıracak hem de mutsuz olduğunuz zamanlarda anılarınıza bakarak moral bulabileceksiniz.

fotograflikip

Meyveler ile dekorasyon

Cam kavanozlara veya ayaklı cam kaselere renkli meyveler koyun. Renkli, ekonomik ve lezzetli bir görünüm için sezonun uzun ömürlü meyvelerini seçin. Portakal, limon, bahar veya yaz dekorasyonuna ferahlatıcı bir dokunuş katıyor.

meyvedekorasyon

Yorum Yazın