dekorasyonicinkapi

Dekorasyon için Kapı

Kapı evin ana kısımlarından biridir ve dekorasyonun parçasıdır. Dekorasyon için kapı seçimi bu nedenle çok önemlidir. Mobilyalar ve duvarlar işle uyumlu olmalı, odanın metrekaresine ve genel havasına uyacak şekilde seçilmelidir. Dekorasyonunuzda kapı ile uyum sağlarsanız evinizin bütün dokusunu değiştirebilirsiniz. Evi zengin gösteren en önemli parçalardan biri kapı tasarımıdır.

dekorasyondakapi

Yeni aldığınız ya da yeni taşınacağız evi dizayn ederken, yeni bir ev yaptırırken ya da evinizi yenilerken kapıların tasarımı hakkında araştırma yapmanız gerekir. Çoğu insan dekorasyon için kapı örneklerini araştırmaz. Aslında dekoratif olarak çarpıcı ve eşsiz bir estetik yaratmak istiyorsak bir hata olarak nitelendirilebilir çünkü evlerimizdeki kapıların yaşam alanlarının görünümüne etkileri sandığımızdan çok daha kuvvetli.

Araştırıldığında, özel tasarımlar yaratıldığında ya da hazır kapı seçenekleri üzerine biraz daha incelikli bir şekilde düşünerek karar verildiğinde aslında evinizde yaratmak istediğiniz dekorasyonun büyük bir kısmını başarıyla tamamlamış olursunuz. Yani kapılara yatırım yapmak aslında sizi mobilyalar ve diğer ayrıntılar üzerinde fazlasıyla düşünmekten de kurtarabilir.

Dekorasyonda Kapı ile İhtişam

dekorasyondakapi

Malzemenin incelikle işlendiği gösterişli bir model. Dekorasyonda ihtişamı yakalayabileceğiniz bir model. İlham verici bir ev isteyenler için seçenek olabilir.

Eski Tarz Kapılar

dekorasyondakapi

Eski kale kapılarını andıran bu geleneksel görünümlü vintage tasarım, rustik metal unsurlarla baştan aşağı özenle tasarlanmış.

Dekorasyon için Siyah ve Beyaz Kapı

dekorasyondakapi

Minimalist dekorasyona sahip kişiler için mükemmel bir seçim olacaktır. Çağdaş tasarım ve siyah ve beyazın eşsiz kontrastı göz alıcı duracaktır.

Sürgülü Kapı

dekorasyondakapi

Dekorasyon için kapı estetik görünüme sahip olmalıdır fakat kullanışlı olması da bir diğer tercihtir. Sürgülü kapılar hem estetik bir görünüme sahip hem de kullanışlı olabilir.

Benzer Haber  Sürgülü Kapı Modelleri

Doğal Ahşap Kapı

dekorasyondakapi

Doğal ahşap kapılar her tarza uygun bir modeldir. Modernden minimale her dekorasyon için kullanabileceğiniz kapı modelidir. Mobilyalarınız ile uyum sağlamasına dikkat ederek doğal ahşap kapı modelini tercih edebilirsiniz.

Zarif Dokunuşlar ile Dekorasyon için Kapı Seçimi

dekorasyondakapi

İncelik ve tasarımı zarif görünümlü bir kapı seçiminde birleştirebilirsiniz.  Beyazın zarifliği, camın şeffaflığının bir araya gelmesi ile oluşan yalınlık!

Fransız Kapıları

dekorasyondakapi

Çift kanadı da dışarı doğru açılabilen iki kanatlı kapı modellerine Fransız kapı deniyor ve Fransız kapılar zamana meydan okuyan ikonik kapı tasarımlarının da başında geliyor. Mekanı daha derin ve ferah gösteren, ışık geçişini sağlayan, hem estetik hem de ferahlatıcı bir görünüm veren işlevsel modellerden.

 

 

 

Yorum Yazın