Dünyanın En Pahalı Evi

Dünyanın en pahalı evi Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles eyaletinde rekor fiyat ile satışa sunuldu.

Yan Yana İki Komşu Evden Oluşuyor

Dünyanın En Pahalı Evi bel air Los Angeles 180 milyon dolar ile ilgili görsel sonucu

Dünya’nın en pahalı evi yan yana bulunan iki komşu evden oluşuyor. Bel Air bölgesinde satışa sunulan evlerden birisi 180 milyon dolardan satışa sunulurken diğer malikane 188 milyon dolardan satışa sunuluyor.

Önceki Fiyatı 250 Milyon Dolardı

Ev ilk satışa sunulduğu nisan ayında 250 milyon dolar fiyat biçilirken uzun süre alıcı çıkmayınca evin fiyatı düşürülerek 180 milyon dolara indirildi.

Malikane Bel Air Bölgesinde Bulunuyor

Dünyanın En Pahalı Evi bel air Los Angeles 180 milyon dolar ile ilgili görsel sonucu

Konutlarının şıklığı, özgün mimarisi ve fiyatları ile dikkat çeken Los Angeles’ın Bel Air bölgesinde satışa sunulan malikane hem dış hem de iç mimarisi ile görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Malikanenin Kendisine Ait Şelalesi Bile Var

Oldukça şık ve lüks olan malikanenin hemen yanında yer alan şelale ABD en pahalı evi olarak anılan malikanenin eşsiz olarak tanımlanmasını sağlıyor.

Gelin Bu Eşsiz Evi Tanıyalım

3500 metrekare büyüklüğünde olan malikane 21 banyolu, 12 yatak odalı, 130 sanat eseri bulunan evin yanında yer alan 30 milyon dolarlık araba koleksiyonu da evin fiyatına dahil edilerek alıcılarına sunuluyor.

Malikanenin kendisine özel helikopter alanı ve spa merkezi bulunuyor. Bunun dışında iç mimariye adını duyuran spiral merdivenleri ve eşsiz yatak odası dizaynı ile görenleri adeta büyülüyor.

Benzer Haber  Modern Ev Dizaynları

Evin Tasarımcısı: Bruce Makowsky

Bruce Makowsky el çantası markası ile zengin olmuş bir iş adamı olup Bel Air evleri arasında yer alan malikanenin şuanda mevcut olan tasarımının da yaratıcı olarak karşımıza çıkıyor.

200.00 Dolar Maliyetinde Şeker Odası

Hayattan keyif almayı bilen ve lüks bir hayatı benimseyenler için tasarlanan evdeki şekerlemeler bile rekor düzeyde bir fiyata sahip. Evin şeker odasında 200.000 dolar değerinde şekerler ve birkaç langırt masası yer alıyor.

Şeker odasının hemen yanında yer alan bowling odası ise içerisinde tamamen kendisine özel hazırlanan mobilyalar ile bowling severleri kendisine hayran bırakıyor.

James Bond Temalı 40 Kişilik Sinema Salonu

Evin sinema salonu en çok dikkat çeken ve merak edilen mekanlardan birisi. 2 milyon dolara mal olan sinema salonunun koltukları İtalyan derisinden yapılma ve geriye yatabilen kullanışlı bir yapıya sahipler.

Evde Çalışan Hizmetkarların 2 Yıllık Maaşı Ödenmiş

Ünlü iş adamı Bruce Makowsky ev ile birlikte içerisinde çalışan 7 çalışanın da evin yeni sahibinin hizmetinde çalışacağını belirtiyor. İşin ilginç tarafı çalışanların 2 yıllık maaşının çoktan ödenmiş olması!

Eşsiz Aksesuarlar İle Donatılmış Bir Malikane

Malikanenin içerisinde yer alan aksesuarlar Amerika en pahalı malikane yapısına eşsiz ve büyüleyici bir ambiyans sağlıyor. Örneğin: Hermes Equateur Şal değerli taş ve incilerle süslenmiş kaşmirden yapılmış eşsiz bir parça.

Yorum Yazın