taraklıduvar

Ev Dekorasyon Fikirleri

http://leondumoulin.nl/language/diaries/8342-married-with-baggage.php Daha güzel bir alan yaratmak üzerine ev dekorasyon fikirleri için ihtiyacınız olan sadece birkaç hızlı değişiklik. Her birimiz evimizi dekore etmeyi ve evlerimize daha fazla cazibe ve güzellik katmak için yeni şeyler eklemeyi seviyoruz.

kiroxutybi.tk Sıkıcı duvarlarınızı süslemek için yeni bir şey arıyorsanız ya da yeni bir yere yerleştiyseniz veya sıfırdan başlıyorsanız, bu listeden oluşturulacak eğlenceli bir şey bulacağınızı umuyoruz.

https://hensposimuti.cf Kendiniz de hobi olarak evdeki eşyalarınızla veya gerekli malzemeler ile eşyalarınızı süsleyebilirsiniz.

http://vipauto93.ru/profiles/come/come-vedere-se-iphone-6-plus-e-originale.php İşte evinizin harika görünmesini sağlamak için muhteşem fikirler ;

1- Taraklı Duvar

Yatak odanızda dekoratif bir duvar yapmak zor olmak zorunda değil. Bu kıskançlığı tetikleyen dekor için kontraplak ve montaj bandı kullanılmıştır.

 taraklıduvar

2- Fırfır Süslemeler

Abajurlarınızı, keten kumaş ve sıcak tutkal tabancası kullanarak dekore edebilirsiniz. Böylece maliyetin de büyük bir kısmını düşürmüş olursunuz.

firfir-abajur

3- Sehpalar

Sehpalar hem kullanışlı olması sebebi ile hem de görünüm açısından önemli bir yer tutar. Ufak bitkiler ve süsler ile dekore edebilir, rustik kepenkler kullanarak estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

sehpalar

4- Boyalı Peçeteler

Boyalı peçeteler, şık sofralarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Ayrıca kendi zevkinize göre peçeteleri siz de tasarlayabilirsiniz.

pecete

5- Dekoratif Puflar

Dekoratif puflar, görünüm açısından güzel durduğu gibi konfor açısından da önemlidir.

puf

6- Mum Abajurlar

Küçük mumluk abajurlar hoş bir görünüm sağlar. Aynı zaman ışıklandırma olarak da kullanabilirsiniz. Yemek masanız birkaç akıllı “lamba” ile biraz daha parlayacaktır.

mumluk

7- Kumaş Kaplı Çerçeve

Güzel kumaş renk örnekleri ile mevcut çerçevelerinizi yenileyin. Her gün farkedeceğiniz ve kullanacağınız bir renk popu oluşturun. Ayrıca kullanılmayan giysiler ile de çerçevelerinizi kaplayabilirsiniz.

Benzer Haber  Sonbahar Kendin Yap Projeleri

 kumascerceve

8- Bavul Sehpalar

Eski bavulları kullanarak yapılan sehpaların çok beğenilmesi nedeni ile yeni birçok model bavul sehpa üretilmeye başlandı. Dekor olarak hoş görünmesi sebebi ile birçok çeşidi ve boyutu üretildi. Bu dekoratif sehpalar herkesin dikkatini çektiği gibi çokta kullanışlı.

 bavulsehpa

9- Manzara Resimleri

Fotoğrafını çektiğiniz ve favoriniz olan bir yerin resmini dijital olarak büyütün  ve ardından çerçeve içine alarak üst ve alt kısmına tahta çubuklar ekleyin.

manzararesmi

10- Desenli Şifonyer

Şifonyer çok kullanışlı bir dolaptır. Bu kullanışlı dolabı süslerseniz görünüm açısından da hoş olacaktır. Yeni çıkan boya ve duvar kağıtları ile dekore edebilir, favori renk ve desenler ile süsleyebilirsiniz.

sifonyer

 

Yorum Yazın