Ev Dekorasyonu Olarak Alınabilecek Hediyeler

Hepimiz hediye konusunda her zaman kararsız kalmışızdır. Özellikle ev dekorasyonunu çok seven yakınlarımıza alabilecek çok güzel hediyeler var iken karasızlığımızdan dolayı yanlış seçimler yapmışızdır. Bizler de bu yazımızda soru işaretlerinizi gidermeye ve kolayca karar vermenize yardımcı olacağız.

Sade ve şık ev tercih eden kişi veya kişilere bir çiçeklik hediye edilebilir. Sade, camsız olanları için küçük objeler (biblo, süs eşyası tarzı) ile de süsleyebilirsiniz. Dilerseniz bunu bir matbaacı bulup uygun fiyata anlaşıp yaptırabilirsiniz.

Şu an gözümün önünde bir dağ evi mum ışığından gelen o minicik aydınlık saatin huzurlu doğaya karışmış sesi… Sevdiklerinizin yüzünde tebessüm oluşturacak olan bir saat siz ve sevdikleriniz arasındaki zamanları kapsayacaktır.

 

 

Duvarlarınız boş kalmasın…

Boş duvarlar için en güzeli bu büyük yapıştırmalı saatler olduğunu düşünmekteyim. Kesinlikle harika bir hediye olacaktır. Siyah olanları ise özellikle tercih edilmektedir. Genellikle salon da kullanıldığı gibi mutfak ve koridorlarda da tercih edilmektedir.

Takım saksılar uygun renk ve model seçilerek hediye edilebilir. İsterseniz çiçek ile hazırlayıp götürebilirsiniz. Bu sizden yaşayan bir anı olarak kalacaktır. Dilerseniz küçük bir çubuk üzerine etiketli bir isimlik yazarak gün ve isminizi yazabilirsiniz.

Tatlı ve kolay bir kapı süsü hazırlayabilirsiniz. Satın almak çok sıradan olacağı gibi sizin açınızdan da farklılık ve hobi gibi düşünüp kendinizden bir şeyler katıp anı ve hediye olarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Hazırladığınız veya satın aldığınız kapı süsünüzü pilli led ışık ile aydınlatabilirsiniz.

Hediye edeceğiniz kişi müzik ile uğraşıyor ise bu onu çok mutlu edecektir. Ayrıca istediği her yerde kullanabileceği bir hediye olacaktır.

Ve mumlar… Çok kolaylıkla çeşitli şekil ve desenler de satın alabileceğimizi zaten biliyoruz. Dilerseniz satın almak yerine hafta sonu yürüyüş yaptığınız yerlerden topladığınız kurumuş ağaçları bir araya getirerek silikon tabanca yardımıyla birbirine bağlayarak uygun mumlar ile süsleyebilirsiniz. Değişik şekil ve içeriklere internetten aratarak fikir sahibi olabilirsiniz. Bu mumlar hediye ettiğiniz kişiler tarafından muhteşem görüntüsüyle mutlaka sizleri düşüncelerinden geçireceklerdir.

Benzer Haber  Beyaz Renk İle Dekorasyon Fikirleri

Bu yazıda sizlere ev dekorasyonu sevenler için en iyi hediye fikirlerini sunmaya çalıştık. Dileriz fikirleriniz sevdiklerinizin gözleri önünde hatırlanmayı daim kılar.

Yorum Yazın