Evcil Hayvanlar İçin Ev Dekorasyon Fikirleri

Evcil hayvanlar için ev dekorasyon fikirleri ile hayvan dostlarınıza evinizde yer açabilirsiniz. Hayvanseverler bilir, evinizde evcil hayvanınız ya da hayvanlarınız varsa onların mutluluğu sizin mutluluğunuz demektir ve eviniz onlarla her zaman daha güzel, daha neşeli ve daha sıcaktır. Ancak tabii ki ev dekorasyonunuzu oluştururken sizi hiç yalnız bırakmayan ve her zaman karşılıksız seven en iyi dostlarınızı da düşünmek zorundasınız. İşte, evcil hayvanlar için ev dekorasyon fikirleri :

Duvarlarınız için şık, kedileriniz için eğlenceli

Duvar dekorasyonunuzu oluştururken kedilerinizi de düşünerek onlar için eğlenceli bir oyun alanı yaratmaya ne dersiniz? Hem tarz sahibi ve modern bir görünüm, hem de kedilerinizin enerjilerini atabilmeleri için eşsiz bir atmosfer. Üstelik kendinizin tasarlayabileceği ve evinizin dekorasyonuna göre farklı şekillerde dizayn edebileceği bir tasarım fikri!

Tırmalama tahtası

Kedilerinizin koltuklarınızı rahat bırakmasını istiyorsanız onlara şık ve davetkar bir tırmalama tahtası sunmanız şart. Sıradan tırmalama tahtalarının kediler için çekiciliği genellikle yalnızca birkaç gün sürüyor ve birkaç gün sonra koltuklarınız tırnak törpüsü olmaya devam ediyor. Ama bu örnekteki gibi içine girilip çıkılabilen, aynı zamanda kedi evi olma işlevi de gören eğlenceli ve cazip bir tırmalama tahtası hem sizin hem de kedinizin hayatını güzelleştirecek.

Minik kapılar

Hayvan dostlarınızın kendilerini özel hissetmeleri için sadece onların kullanabileceği minik kapılar ve geçiş alanları oluşturmaya ne dersiniz? Bu tarz güzellikler yalnızca onları şımartmakla kalmayacak, aynı zamanda evinize de farklı ve neşeli bir karakter katacaktır.

En iyi dostlarımız için lüks ve konfor!

Lüks, estetik ve konfor evlerimizi ve hayatlarımızı dizayn ederken aradığımız en öncelikli özelliklerdir şüphesiz. Ancak bu özelliklere sadece bizim sahip olabileceğimizi düşünmeyin! Evcil hayvanlarımız da bizimkiler kadar konforlu ve özel tasarımlı koltukları hak ediyor pek tabii ki. Chesterfield model kanepelerden ilham alınarak tasarlanan bu şahane köpek yatağı gibi.

Benzer Haber  Hızlı Temizlik İçin 4 Tüyo

Şık mama kutuları

Kedi ya da köpek mamalarınızı satın aldığınız ambalajlarda saklıyorsanız, belki farkında değilsiniz ama bu ambalajlar bulundukları yerlerde her zaman görüntü kirliliği ve dağınıklık yaratır. Mamaları saklamak için büyük ve şık kutular edinirseniz çok daha düzenli ve modern bir görüntü elde edersiniz.

 

Yorum Yazın