Evinizi Güzelleştirecek Aksesuarlar

Bir tek aksesuar bile evinizin tüm havasını değiştirebilir…  Bu nedenle evinizi güzelleştirecek aksesuarlar seçmeniz çok önemlidir. Evin genelinde kullanılan dekorasyona bağlı olarak çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Salonda yemek alanı da yer alıyorsa, yemek odası için uygun olan aksesuarları kullanabilirsiniz. Koltuk takımı için, koltuklarla entegre olabilen C sehpalar gibi sizi daha rahat ettirecek, koltuk takımınızla uyumlu aksesuarları kullanırsanız, salonunuz daha estetik bir görünüm kazanır. Yaşam alanınıza daha sıcak bir görünüm katmak istiyorsanız mumlar kullanabilirsiniz.

Evinizi Güzelleştirecek Aksesuarlar İçin Öneriler

Salon için en önemli aksesuarlardan biri aydınlatma ürünleridir. Bir berjerin yanında bulunan lambader, salona daha hoş bir görünüm kazandırabilir. Günümüzün en popüler dekorasyon tüyolarından biri, aynı anda farklı tarzdaki mobilya ve aksesuarları kullanmaktır.

Oturma Odası Dekorasyonunda Aksesuar Kullanımı

Oturma odası için mobilya yanında aksesuar olarak ne kullanabilirsiniz? Yemek takımı, televizyon, orta sehpa ya da zigon sehpa, kanepe grubundaki koltuk takımları ya da L şeklinde koltukları kullanabilirsiniz.

Odanın yeri parke veya seramik ise, salon daha geniş görünür. Duvarlardaki boya renkleri ya da silinebilir duvar kağıtları başka bir hava katabilir. Perde ve halıların mobilyalarınızla uyumu, sandalye kumaşlarının dekorasyonu tamamlaması, aksesuarlarla bütünlüğü sağlar.

Ev Aksesuarları Nereden Alınır?

Aksesuarlar, evinizi ekonomik bir şekilde dekore etmenizi sağlar. Aksesuarlara, mobilya satın aldığınız mağazalardan da internetten de ulaşabilirsiniz. En bilindik haliyle, mobilya ve aksesuar satan dükkanları inceleyebilirsiniz. Fakat bu, oldukça yorucu ve uzun bir seçenek olabilir.

İkinci yol, birçok büyük markanın bulunduğu alışveriş merkezlerine gitmektir. Böylelikle kaliteli ürünler bulabilirsiniz. Noel ya da Anneler Günü gibi özel zamanlarda alışverişlerinizi yaparsanız indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

İnternet tamamen size özel aksesuarları sunabilmek için en iyi seçenektir. Bu şekilde daha az bilinen tasarımcı mağazalarına bile ulaşırsınız.

Benzer Haber  Dekorasyon için Kapı

Aksesuar Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Küçük dekoratif ürünlerin odadaki muhteşem etkisi şaşırtıcıdır. Özel dekoratörler ve iç tasarımlar, halı veya kilim desenleri, lamba, yastık ve diğer eşyaların kombinasyonu akıllıca kullanılmalıdır.

Aksesuarlar mobilyayı tamamlayan küçük eşyalar gibi görünse de, odanın görünümü önemli ölçüde değiştirir. Ayrıca bir odayı yenilemenin ve yeni bir hava yaratmanın en ucuz yoludur.

Yorum Yazın