Giyinme Odası İçin Sürgülü Kapı Modelleri

Giyinme Odası İçin Sürgülü Kapı Modelleri yazımızı inceleyerek sürgülü kapı modelleriyle ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Giyinme odaları, artık tüm evlerde yer alan ve insan yaşamını kolaylaştıran fonksiyonel özelliklere sahip yaşam alanları haline gelmiştir. Yatak odası ile birleşik tasarımlara sahip veya yatak odasından bağımsız olarak tasarlanmış olan giyinme odaları elbiselerimizi muhafaza ettiğimiz, giyinme ihtiyacımızı giderdiğimiz, ayakkabılarımızı ve çanta gibi aksesuarları bir arada düzenli bir şekilde muhafaza ettiğimiz alanlar olarak insan yaşamını daha konforlu hale getirmektedir.

Bu durumda yatak odasının bir köşesini veya evin başka bir odasını giyinme odası olarak dekore etmek kaçınılmaz olmaktadır. Giyinme odaları çok yer kaplamaması ve daha kolay kullanıma sahip olması için sürgülü kapı modelleri tercih edilmektedir. Sürgülü kapı modelleri tek eksende açılıp kapanan kapılar olduğu için minimalist yer kaplar. Diğer kapılar gibi açılma alanı kadar yer işgal etmediği için giyinme odası içinde size daha fazla yer açmaktadır.

Sürgülü dolap modelleri, yatak odası içinde veya giyinme odası içinde yer alan boş alan ölçülerine göre tasarlanabilir ve uygulanabilir. Bu özellikleri ile giyinme odası içinde size geniş alanlar bırakan ve kolay kullanımı ile size daha pratik bir giyinme imkanı sağlayan sürgülü dolap modelleri birbirinden farklı kapı tasarımları ile göz kamaştırıcı güzelliklere sahip olabilir. Camlı, ahşap işlemeli, metal aksamlara sahip olan sürgülü kapı modelleri ile yatak odası içinde veya giyinme odası içinde harikalar yaratabilirsiniz. İşte, Giyinme Odası İçin Sürgülü Kapı Modelleri ;

Cam sürgülü kapılar

Giyinme odası için özel bir alana sahipseniz giyinme odasını mükemmel bir dizayn ile dekore edebilir ve göz kamaştırıcı bir giyinme odasına sahip olabilirsiniz. Ahşap sürgülü kapı modelleri tercih edebilir veya resimdeki gibi cam sürgülü kapı modelleri ile şeffaf ve estetik açıdan kusursuz bir giyinme odası oluşturabilirsiniz.

Benzer Haber  En İyi Bahçe Tasarımları

Cam sürgülü kapı modelleri özel bir aydınlatma ile resimdeki gibi mükemmel ve ışıl ışıl bir giyinme odası oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Çift kanatlı sürgülü kapı

Giyinme odası veya yatak odası içinde yer alan elbise dolapları için tek kanatlı kapı modelleri veya çift kanatlı kapı modelleri tercih edebilirsiniz. Çift kanatlı sürgülü kapı modellerinin avantajları arasında tüm dolaba olduğunuz konumdan ulaşabiliyorsunuz. Bu özelliği dışında çift kanatlardan birini veya ikisini ayna kaplayarak yatak odası ve giyinme odası içindeki ayna ihtiyacını fazlasıyla gidereceğiniz gibi yatak odası içinde aydınlık ferah ve ışıl ışıl bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Ahşap sürgülü kapı modelleri

 

 

Yorum Yazın