dekorasyon-duvar-bina

Göreni Hayran Bırakan Dekorasyon Fikirleri

Herkes evinin benzersiz olması ile ilgili hayaller kurar. İşte herkesi hayran eden dekorasyon fikirleri … Bazılarımız sadece havuz ister, bazılarımız akıllı ve modern tasarımlar ve tüm bunların doğal unsurlar ile bütünleşmesi… Hayalinizdeki evi benzersiz kılan ne olursa olsun, işte insanların en büyük ev tasarım fantezilerini gerçekleştirebildikleri örneklerden bazıları…

Dekorasyon fikirleri, havuz ve akvaryumlardan zekice saklanmış depolama alanlarına, çok amaçlı mobilyalardan, yürüyüş yollarına kadar farklı konularda olabilir.

1- Akvaryum Yatak Dekorasyonu

Akvaryum yatak dekorasyonu odanızı ışıklandırmanıza fayda sağlar. Görünümünün şık olmasının yanı sıra size huzur verecektir.

akvaryumyatakdekorasyonu

2- Orman Görünümü

Orman görünümü macerayı ve doğayı seven kişiler için ideal bir dekorasyon fikridir. Üstelik bunu sadece bir avize ile sağlayabilirsiniz.

ormandekoru

3- İçeride ve Dışarıda Havuz Dekoru

Yüzme havuzu veya süs havuzu, ikisi de evinize muhteşem bir görsellik sağlar. Havuz dekorasyonunun sakinleştirici mavisi sizlere huzur verecektir.

havuz,dekorasyon

4-Salıncak Masa Dekoru

Yemekte, çalışırken, kitap okurken; bir yandan sallanmayı kim istemez ki?

salıncakmasa

5- Çalışma Masası Altında Plaj Kumu

Çalışma masası altında plaj kumu olması yoğun iş temposunda bile yorgunluğunuzu alacak ve sizi sakinleştirecek bir tasarımdır. Plaj kumunun faydaları bilinenden fazladır. Eklem ağrılarına iyi geldiği gibi kan dolaşımınızı da hızlandıracaktır.

plajkumu

6- Sarmal Merdivenler

Sarmal şekilde yukarı çıkan bu merdivenler,  evinize muhteşem bir görünüm katacaktır. Gizemli görünümü ile evinize gelen misafirleriniz büyülenecektir. Merdivenleri kayarak inebilmekte cabası.

Benzer Haber  Rüya Gibi Bir Çocuk Odası İçin Püf Noktalar

sarmalmerdivenler

7- Banyonuzda Cam Zemin

Yükseklik korkusu olmayanlar için yaratıcı bir dekorasyon fikri.

camdanzemin

8- Bilardo Masasından Yemek Masası

bilardomasasi

Sevdiğiniz bilardo oyununu rahatça oynayabilir aynı zamanda aileniz, sevdikleriniz ile birlikte yemek yiyebilirsiniz. Dekorasyon açısından görünümü güzel duracağı gibi evinizde alan kaplamayan kullanışlı bir masa olacaktır.

9- Hamak Yatak

Hem maliyeti düşük hemde işlevsel bir fikir.

hamakyatak

10- Depolama

Evimizde dağınıklık olmadan eşyalarımızı saklamak, toplamak hepimizin istediği birşeydir. Merdiven altında depolama alanı bunun için ideal bir tasarım fikri olacaktır.

merdivenaltıdepolama

11- Bahçenizde Sinema

Bahçenizde sinema olması hem birçok kişi ile kapalı bir alanda film izlemekten çok daha keyif verici hem de çok daha rahat olacaktır.

Özellikle yaz aylarında serinlemek için ideal olduğu gibi herhangi bir rahatsızlık duymadan dilediğinizce film izlemenin keyfini de verecektir.

bahcesinemasi

12- Ping Pong Kapı

Ping pong kapı, bu oyunu oynamayı seven ama evinde bunun için yeterli alan olmayan kişiler için ideal bir tasarım fikri olacaktır.

pingpongkapi

13- Yağmur Sesini Müziğe Dönüştüren Duvar Dekorasyonu

Kabul ediyoruz uygulaması zor bir fikir. Ancak yapabildiğinizi düşünün. Yağmur sizin için müzik yapacak. Daha muhteşem ne olabilir ki?

dekorasyon-duvar-bina

14- Transparan Küvet

Transparan küvet, sararma, paslanma gibi istenmeyen leke görünümlerini ortadan kaldıracak ve banyonuzda ilginç bir dekor olacaktır.

transparanküvet

15- Mutfağınızdaki Bahçe

Mutfağınızdaki bahçe, hoş kokulu bitkilerin mutfağınızı donatmasını, renkli çiçekler ise mutfağınızın hoş görünmesini sağlayacaktır.

mufak-bahce

Yorum Yazın