duvarkagidi

Göz Alıcı Duvar Kağıdı Çeşitleri

Evinizin duvarlarına derinlik ve estetik katan dekoratif duvar kağıtları size yaratıcılığınızı konuşturacak özgür alanlar sunar. Fakat duvar dekorasyonu yapmak zor ve masraflı bir iş. Eğer duvarlarınızı basit bir şekilde dekorasyona dahil etmek istiyorsanız farklı modellerdeki duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Evinize yeni bir soluk getirmek için odalarınızın farklı köşeleri veya tamamını farklı duvar kağıtlarıyla kaplayabilirsiniz. Birbirinden güzel ve etkileyici duvar kağıtları ile odalara bambaşka bir hava katmak mümkün. İşte, göz kamaştıran duvar kağıdı çeşitleri;

Duvar kağıdı modelleri arasından tercih yaparken kolay temizlenebilen, leke ve kir tutmayan modelleri tercih edin. Kolay temizlenmeyen duvar kağıtları zamanla solar ve değiştirilme ihtiyacı ortaya çıkar.

Ahşap Görünümlü Duvar Kağıdı

duvarkagidi

Duvarlarınızı tamamen ahşap ile kaplamak zor, masraflı ve riskli olabilir. Eğer bu kaplamadan memnun kalmazsanız ahşap plakaları sökmeniz ve yeniden boya badana işine soyunmanız gerekir. Ancak ahşap görünümlü duvar kağıdı ile hayallerinizdeki duvarlara daha kolay bir yoldan sahip olabilirsiniz.

Mermer Görünüme Sahip Duvar Kağıdı

duvarkagidi

Mermer görünümlü duvar kağıtları ile hem duvarları hem de tavanı kaplayarak göz alıcı bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Viktorya tarzında dekore edilmiş bu oda ile muazzam bir uyum içerisinde olan bu duvar kağıdı modelini, daha modern çizgilerle beraber de kullanabilirsiniz.

Renk Dalgası

duvarkagidi

Ebru sanatını anımsatan bu duvar kağıdı, dalgalanan renkleri ile ilk bakışta insanı etkilemeyi başarıyor. Göz kamaştıran güzelliği ile odanızda harikalar yaratmanızı sağlayacak bu duvar kağıdını bir an önce sepetinize ekleyin.

Kütüphane Görünümde Duvar Kağıdı

duvarkagidi

Çalışma odalarınız veya ofis dekorasyonunuz için kütüphane görünümlü bu duvar kağıdını tercih edebilirsiniz. Geleneksel ve modern dekorasyonu harmanlayarak bu duvar kağıdıyla birlikte kullanabilirsiniz.

Benzer Haber  Evde Bitkileri Nereye Yerleştirmeliyiz?

Desenler…

duvarkagidi

Çiçek ve şato temalı bu duvar kağıdı, Fransız tarzı dekorasyon ile kullanıldığında harikalar yaratabilir. Zümrüt yeşili ve sıcak bir fuşya tonuyla harmanlayarak güzel bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Sade Tasarımlar

duvarkagidi

Göz alıcı desenlere sahip duvar kağıtlarını kullanmaktan çekiniyorsanız daha sade modellere de göz atabilirsiniz. Nötr renklerde bir duvar kağıdı tercih ederek mobilya seçiminde daha geniş bir skalaya sahip olabilirsiniz.

Yorum Yazın