kucuk-ev

İnanamayacağınız Kadar Küçük Evler ve Dekorasyonları

İnanamayacağınız kadar küçük evler ve bu evlerin dekorasyonu için tüm detayları haberimizden inceleyebilirsiniz. Hepimiz evlerimizin küçüklüğünden dertliyiz ancak bu haberde sizi gerçekten küçük evlerle tanıştıracağız. İnanamayacağınız kadar küçük evler aynı zamanda oldukça da sevimli. İşte, küçük ev tasarımları!

Minik bir yaşam alanı

Bu küçük evin içinde her şeyden birer tane var. Tek bir yatak, tek bir tezgah ve tek bir tuvalet. Bu tatlı ve küçük evde yaşamak biraz zor görünüyor.

Ev olmadan önce garajdı!

Bir araba garajı olan bu alan birkaç tadilattan sonra sevimli bir eve dönüştü. Masallardaki kulübeleri anımsatan bu evin oturma odası ise dışarıda görünüyor.

Kulübe mi yoksa ev mi ?

Bu minik evin içinde iki kişi aynı anda hareket edemiyor olabilir. Ancak yine de pek çok kişinin sahip olmak isteyeceği bir ev gibi görünüyor.

Mantar Ev

Mantar şeklinde tasarlanan bu ev görenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. İçinde temel ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz ünitelerin olup olmadığından şüpheliyiz.

Konteyner Tarzı Küçük Ev

Çöp konteynerini anımsatan bu evin önünde geniş bir oturma alanı mevcut. İçinde ise minik bir tuvalet, dar bir mutfak ve bir yatak bulunuyor.

Fantastik küçük ev

Fantastik bir filmden fırlamış gibi görünen bu evden her an bir büyücü veya bir dev çıkabilir. Fantastik yapımlara ilgi duyanlar için kaçırılmayacak bir ev.

Küçük Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

kucuk-ev

Oturma odalarını olduğundan daha geniş göstermek için açık renkler tercih edilir. Küçük ev modellerinde sıkça gördüğümüzü bir tercih. Ancak ev dekorasyonunu canlandırmak için renk müdahalesi şart.

Benzer Haber  Kediniz İçin Keyifli Bir Yaşam Alanı

Krem renkli geniş koltuğu tamamlayan tekli koltuklar mavi kadifeden seçilerek dekorasyona canlılık kazandırılmış.

Aynı zamanda gri dolabın önündeki sehpayı andıran masa da rengarenk tercih edilmiş ancak baş rol mavi kadifede.

kucuk-ev

Küçük ev modellerinin salonları da büyük evler kadar ilgi çekici olabilir. Belki çok fazla koltuk yerleştiremezsiniz ancak tek bir koltuk köşesini estetik bir dekor haline getirebilirsiniz.

Ahşap ve kırık beyazın hakim olduğu odada renk olarak duvardaki pembe tonlu soyut resim salonun odağı haline gelmiş.

Odadaki en geniş koltuğun olduğu duvara asılmış resme ihtişamlı avize eşlik ediyor.

Böylece o köşe oda içerisinde kendi başına bir dekor oluşturmuş olur.

Küçük tuvaletlere uygun dekorasyon

kucuk-ev

Ahşap ağırlıklı mini tuvaleti kuş bakışı görüyoruz. Böylece tuvalet dekorasyonun her bir köşesine hakim olabiliyorsunuz. Her ne kadar mini de olsa çamaşır makinası için yer ayrılmış. Esasen ihtiyacınız olan her şey mevcut görünüyor. Minimal şıklığı yansıtan lavabonun yanındaki yeşil bitki dahi unutulmamış. Bu tür küçük süslemelerle küçük ev modellerini ferah ve iç açıcı hale getirebilirsiniz.

Yorum Yazın