Kişiye Özel Renk Trendleri

riconfidddavers.ga Evimizdeki renkler ve bu renklerin farklı tonları aslında sizi yansıtırlar bu nedenle kişiye özel renk trendleri size dekorasyon konusunda yardımcı olabilir.

bbmpay.veritrans.co.id/dating-gay-de-ultzama.php renktrendleri

follow link 70’lerin avokado yeşil mutfaklarına veya son on yılın gri oturma odalarına baktığınızda renk trendlerinin ev dekoru üzerinde ciddi bir etkisi olabileceğini ve mevsimlere göre oldukça çabuk değişebileceğini göreceksiniz.

repedofosfi.ga Duvarlarımızı boyamak için seçtiğimiz renkler, çevreleyen mobilya kadar önemlidir; Kendimizi ifade etmek için kullandığımız bir kelime hazinesi ve içinde yaşadığımız dünyaya dair algılarımızdır.

click Fakat belirli bir tek ton, sizi ne derece yansıtabilir ? Sizin için en mükemmel renk nedir?

İşte kişiye özel renk trendlerinden bazıları ;

İlgi Çekici Renkler

Evinizdeki mobilyalar ve duvarlar için o yılın renklerine göre karar vermeniz sonraki yıllarda pişman olmanıza sebep olabilir. Trendler her zaman, her mevsime göre değişiklik göstermektedir fakat bir evde nadiren de olsa bulunması gereken ve trendlerden düşmeyecek renkler vardır.

Kışkırtıcı bir renk olan kırmızı, evinizde farkedilmesini istediğiniz herhangi bir eşyanın rengi olabilir. Yoğun kullanılmadığı sürece, özellikle sade renklerin kullanıldığı bir odada, önem verdiğiniz tek bir eşyanın kırmızı olması odanızın göz alıcı olmasını sağlayacaktır.

dekorasyonfikirleri

 

Sarı Tonları Sizi Yansıtabilir

Sarı tonları koyu olduğunda gergin ruh hallerini anlatırken, açık sarılar huzur verir. Sakin yaşamayı seven kişiler yatak odalarında açık sarı tonlarını tercih edebilir.

sarirenkler

Mavi…

Mavi rengin rahatlatan bir etkisi olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle beyaz renk ile kullanıldığında birçok kişi için göz alıcı olacaktır. Fakat bazı renklerde olduğu gibi mavinin de koyu tonu karamsar bir kişiliğe bürünmenize neden olur. Bu nedenle açık ve orta tonlarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Benzer Haber  Balkonunuzu Kışın Da Kullanabilirsiniz!

Mavi renk ile dekore edilmiş odalardan bazıları;

mavirenkliesyalar

Mavi rengi toz pembe tonlar ile de kullanabilirsiniz. Mavi rengin yoğunluğunun gitmesi için ahşap sehpa veya masa yardımcı olacaktır.

Beyazın Zarifliği…

Her renk ile uyum sağlayan, her eşyayı zarif gösteren bir renktir beyaz. Temizliğin simgesi beyaz renk size huzur verecektir ayrıca odanızdaki diğer renkler ile de dengeyi kurmanıza yardımcı olacaktır. Koyu tonlardaki pembe, mavi, gri gibi renkleri n yumuşamasını sağlayacaktır. Özellikle eviniz çok fazla ışık almayan bir bölgede ise evinizi aydınlık göstermeniz için beyaz renk tam size göre.

beyazrenkdekorasyon

Güven veren odalar…

Kahverengi asil duran ve güven veren bir renktir. Farklı renk aksesuarlar ile kullanıldığında çok daha estetik görünecektir.

kahverengi-esyalar

Yorum Yazın