luksevtasarimlari

Lüks Ev Tasarımları

Lüks ev tasarımları birçok kişinin evinde olmasını istediği birşeydir. Evlerimizi ünlüler gibi dekore edebilir, aklımıza gelmeyen tasarımlar için onların evlerinden fikir alabiliriz. Ünlülerin nasıl evlerde yaşadıklarını, evlerini nasıl dekore ettiklerini merak ederiz. Nasıl tasarımlardan hoşlanırlar, hangi odalarına ne tür aksesuarlar koyarlar, konuklarını ne tür odalarda ağırlarlar, salonları, yatak odaları, mutfakları nasıldır, işte bunlar genelde gizli kalan ve bilemediğimiz şeylerdir. Lüks ev tasarımları için sizlere ünlülerin evlerinden fikirler sunacağız.

Lüks Ev Tasarımları Yüzme Havuzu

yuzmehavuzu

İş yoğunluğu sebebi ile tatile gidememek veya rahatlamak,stres atmak, spor yapmak amaçlı evinizde herhangi birşey yoksa yüzme havuzu tam size göre.

Evinizde Eğlence Alanları Yaratın

bilardomasasi

Ünlü insanlar magazin basınının onlara sürekli verdiği rahatsızlık nedeniyle dışarıda eğlenmek yerine evlerinde o alanları yaratırlar. Bunlardan biri bilardo masasıdır. Geniş bir alan gerektiren bilardo masası için evinizin büyük olması gerekir. Hem konuklarınızırahat ağırlamak hem de kendinize eğlence alanları yaratmak için büyük evleri tercih etmeniz gerekir.

Tasarım Mobilyalar

tasarimmobilya

Birçok ünlü evinde tasarımcılar tarafından yapılmış mobilyaları tercih etmektedir. Tasarım mobilyalar için 1963 yılında tasarımcısı Mies tarafından üretim hakkı Knoll’a devredilen Barcelona serisi zarif dizaynı ve her döneme ait deri ve metal yapısı ile mükemmel bir örnek olacaktır. Koltuk ve puftan oluşan ikili setler hem rahatlık hem de görünüm açısından uygun olacaktır. İkili setler için ahşap ve deriden oluşan tasarımları tercih ederseniz görsel olarak daha iyi duracaktır.

Lüks Ev Tasarımları için Etnik Dekor

etnikdekor

Lüks ev tasarımları için etnik dekorlar kullanabilirsiniz. Dünyayı gezen ünlü kişiler evlerinin dekorlarında bu gezilerde aldıkları etnik dekorasyon parçalarını kullanıyorlar. İster misafir salonları olsun ister kendilerine özel oturma odaları, dünyanın dört bir tarafından toplanmış koleksiyon parçaları ile yapılan bir dekorasyon hem anılarını taze tutuyor hem de evlere etnik ve eklektik detaylar kazandırıyor.

Benzer Haber  Bahçe Tasarımı ve Peyzaj

Zarif Ambiyans

zarifambiyans

Konuklarını görkemli bir şekilde ağırlamak isteyen ünlüler oturma odası ve yemek odası gibi mekanlara çok özen gösterirler. Evin güzel manzarasını gözler önüne serecek geniş pencereler, konuklara servis için kullanılan şık ve zarif tabak, kadeh ve diğer servis takımları lüks evlerin en önemli detayları arasındadır.

Piyano ile Dekorasyon

piyanodekorasyon

Evinizde bir piyano olması, evi olduğundan daha lüks gösterecektir.

Kapalı Garaj

kaqpaligaraj

Müstakil evlerde yaşayan ünlülerin sahip olduğu bir başka avantaj ise kapalı bir özel otoparklarının olması.

Sinema Odası

sinemaodasi

Bir odalarını yalnızca sinema odası için ayıran kişiler bazen büyük bir televizyon bazense projeksiyon aleti kullanarak aileleri ve arkadaşları ile film izleme keyfi yaşayabiliyorlar. İyi bir yalıtıma sahip sinema odaları için ahşap detaylar ve rahat bir deri koltuk ideal bir dekorasyon oluşturuyor.

Yorum Yazın