minimalist-yemekodasi

Minimalist Yemek Odaları

http://www.balterrainternacional.com/wp-content/2019-06-29/alojamiento-gay-friendly-madrid.php Minimalist yemek odaları estetik bir görünüm sağlar. Yemek odaları ne kadar sade olursa o kadar zarif görünecektir. Mutfak gibi, yemek odası da herhangi bir ev için önemli bir buluşma yeridir. Ailelerin uzun bir aradan sonra toplanabileceği ve konukların ev sahipleriyle yemeklerini yiyebileceği bir yerdir.

congdustjetvie.tk minimalist-yemekodasi

https://ignamant.cl/wp-includes/7/773-como-localizar-un.php Pek çok minimalist odada olduğu gibi, beyaz renk minimalist yemek odasında popüler olacaktır.

http://taylor.evolt.org/nexiv-ligar-mujeres.php Bu İskandinav tarzı yemek salonunda, beyaz duvarlar ve beton zeminler  çatı katında endüstriyel tarzda aydınlık ve havadar bir alan yaratmaktadır.

https://lefatablawarr.tk minimalist-yemekodasi

Yemek Odasında Aydınlatma

Aydınlatma bir yemek odasında asla ihmal edilmemelidir. Bu siyah mobilya ışıkları, seyrek olarak dekore edilmiş odada siyah yemek masası ile güzelce eşleşir.

Yemek Odası İçin Sandalye Seçimi

Siyah modern yemek sandalyeleri minimalist yemek odasında oldukça popülerdir.

 modern-minimalist

Bunlar gibi daha uzun siyah sandalyeler minimalist estetiğe uyum sağlayabilir, mutfak dolabının çizgilerini taklit ederek odayı daha büyük ve daha açık hissettirebilir.

yemekodasidekorasyonu

Minimalist yemek odalarının özel bir dekorasyona sahip olması gerekmez. Bu alan, yaratıcı öğelerle dolu bir duvar tasarrımına sahip. Bu da ortama temiz ve şık bir görünüm katıyor.

yemekodasi

Bu rahat minimalist yemek odası, okyanus mavisi vurgu yastıkları ve eşsiz ışık fikstürüyle İskandinav tarzına doğru eğilir.

yemekodasi

Beyaz İskandinav tarzı sandalyelerin iki markası olan bu minimalist yemek odasında; Panton S heykel sandalyesi ve klasik Eames sandalyesi göze batıyor.

minimalist-oda

Daha Renkli Yemek Odaları

 yesil-sandalye

Burada sunulan hafif ahşap Wishbone sandalyeler, trend olan minimalist İskandinav tarzı. Ahşap sandalyeler, bunun gibi çoğunlukla beyaz minimalist tasarımlarla daha uyumludur.

minimalist-tasarim

Tablolar

Tablolar, minimalist yemek odasını daha sanatsal bir hale getirir.

Benzer Haber  İskandinav Dekorasyon

minimalisttablo

Aydınlatmalar, yemek odaları için çok önemlidir. Minimalist bir yemek odası için aşağıdaki gibi bir avize doğru seçim olacaktır.

aydinlatma

Gömme aydınlatma ile birleştirilmiş daha ince sarkıt aydınlatma, pratik olduğu kadar tasarım dostu olabilir.

ahsapmutfak

Beyaz çini mutfak ve hafif ahşap yemek takımı bu minimalist yemek odasını oldukça basit ve şık kılar.

aydinlatmalar

Açık kat planı evlerinde çok sayıda minimalist yemek odası vardır; bu da onların ince renk düzenlerinin mutfak ve yemek odası da dahil olmak üzere etrafı çevrelemesi gerektiği anlamına gelir.

tablo

Bunun gibi daha uzun bir tablonun kullanılması bir odayı uzatabilir.

 

 

Yorum Yazın