Öncesi Ve Sonrası Dekorasyon İle Hikayeleri

Bazen evimizde ve mobilyalarımızda yaptığımız küçük dokunuşlar ile bambaşka görüntüler elde edebiliyoruz. İşte karşınızda öncesi ve sonrası ile dekorasyon hikayeleri.

Öncesi ve sonrası ile evin dış cephesi

Dış duvarlarımızın rengini değiştirmek bu resimde olduğu gibi evimizi bambaşka bir kimliğe büründürecektir. Dış cephe rengi yanında, ahşap direklere ve merdivenlere yapılan değişiklikler ile ev çok daha iyi görünüyor.

Öncesi ve sonrası ile yatak odası

Duvar rengi değişikliği, duvara yapılan tavana kadar yatak başlığı ve dekorasyon malzemelerinin eklenmesi ile yatak odası eskisinden çok daha iyi görünüyor.

Öncesi ve sonrası ile bir başka yatak odası

Duvar renginde ve aydınlatmalarda yapılan değişiklikler ile yatak odası çok daha aydınlık bir hale bürünmüş. Tabana serilen halı, komodinlerin açık renk seçilmesi ile bu aydınlık hava belirginleştirilmiş. Duvara asılan tablolar ile de son dokunuş yapılmış.

Öncesi ve sonrası ile merdivenler

Sadece duvar rengi ve korkulukların boyanması bile merdivenleri çok daha iyi bir hale getirmiş. Beyaz tablolar ile bu aydınlık hali pekiştirilmiş.

Öncesi ve sonrası ile bir başka merdiven

Yine sadece renk değişikliği ile çok farklı hale gelen bir merdiven.

Öncesi ve sonrası ile çalışma masası

Sadece renk ve kulp değişiklikleri ile eskiyen masalarınızı muhteşem görünür hale getirebilirsiniz.

Öncesi ve sonrası ile banyo

Modası geçmiş banyonuzun yer ve duvar seramiklerini değiştirerek günümüz modasına uygun hale getirebilirsiniz.

Benzer Haber  Ucuz Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Öncesi ve sonrası ile klozet

Evinizdeki Klozetin duvarları boş mu duruyor? Renk değişikliği, küçük bir tablo ve raflar ile çok daha hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Öncesi ve sonrası ile koltuk

Eskiyen kaliteli bir koltuğunuz var ve değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Koltuğunuzdan hemen vazgeçmeyin. Küçük bir boya ve kumaşının değişmesi ile yeni bir koltuktan çok daha iyi görünebilir.

Öncesi ve sonrası ile sandalyeler

Aynı şekilde eskiyen sandalyelerin kumaşlarını değiştirerek hem modaya hemde zevkinize uygun sandalyelere kavuşabilirsiniz.

 

Yorum Yazın