Salon Tasarımınız İçin Zigon Sehpa Modelleri

Bu yılın trendi olan zigon sehpalar geçmiş yıllara göre daha modern ve daha zarif tasarımları ile hayatımıza yeniden giriyor. Geçmiş yıllarda kullanılan ve günümüzde eski moda olarak düşünülen zigon sehpa modelleri modern, ahşap, metal zigon sehpa modelleri olarak hayatımızda yeniden yer buluyor.

Evimizi dekore ederken dekorasyonun bir parçası olarak düşündüğümüz zigon sehpa modelleri misafir ağırladığınızda ikramlarınızı üzerine koyacağınız sehpalar olarak da düşünülebilir. Farklı tasarımlara sahip modelleri ile aynı zamanda orta masa gibi de kullanabildiğiniz zigon sehpa modelleri parçalarına ayrıldığında ise ayrı bir işleve sahip olabiliyor.

Ahşap sehpa modelleri tasarlanırken iç içe geçen ve tek parça şeklinde muhafaza edebileceğiniz tasarımlara sahip. İşlevselliğinin yanında dekoratif görünümü ile de göz kamaştıran zigon sehpa modelleri günümüzde salonların ve oturma odalarının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Bu yılın yeni trendi olan ve orta sehpaların pabucunu dama atan zigon sehpalar aynı zamanda ahşap, metal, cam gibi farklı malzemelerden üretildiği için tüm salon ve oturma odası dekorasyonları ile uyumlu olmaktadır.

Orta sehpa işlevinde zigon sehpa modelleri

 
Zigon sehpalar iç içe geçme özelliğine sahip olduğu için dilediğinizde tek parça şeklinde muhafaza edebilir dilediğinizde örnek uygulamada olduğu gibi orta masa modeline çevirebilirsiniz.

Vintage zigon sehpalar

Evinizde modern bir dekorasyon uygulamışsanız modern tasarımlara sahip zigon sehpa modelleri, klasik bir dekorasyon yapmısşanız klasik zigon sehpa modelleri vintage bir dekorasyon yapmışsanız vintage tarzında zigon sehpa modelleri tercih etmelisiniz.

Klasik zigon sehpalar

 
Geçmişte evlerimizde uzun yıllar yer alan klasik zigon sehpa modelleri günümüzde de trend sehpa modelleri arasında yer alıyor. Özellikle klasik tasarımların modern renkler ile bütünleştirildiği bu modeller hem evinize canlılık kazandırıyor hem de modern bir dekorasyon yapmanıza katkı sağlıyor.

Modern tasarım zigon sehpalar

 Ä°lgili resim
Zigon sehpalar tasarımına ve üretiminde kullanılan malzemesine göre maliyetlendiriliyor. Hem ekonomik olsun hem de modern bir tasarıma sahip bir zigon sehpa modelim olsun istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Ahşap – metal zigon sehpalar

 
Klasik ve geleneksel tasarımlar dışında modern zigon sehpalarda tercih edebilirsiniz. Ahşap ve metal malzemelerden yapılan bu zigon sehpa modelini tercih edebilir, sehpa yüzeyini kendi evinize göre değiştirebilirsiniz.

Ağaç gövdeli zigon sehpalar

Zigon sehpa modeli seçerken farklılık yaratmak için sehpa yüzeyinde ağaç gövdesi modeli tercih edebilirsiniz. Görsel olarak kusursuz olan ve doğallığı ile evinize zarafet katacak bu model farkınızı da ortaya koyacaktır.

Benzer Haber  Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi Özel Röportajı

Yorum Yazın