çerçeve emlakloobisi

Uygun Fiyatlı Dekoratif Ürünler

Bizler, dekorasyonda uygun fiyatlı ve aynı zamanda kaliteli olan ürünleri çok tercih ederiz. Hem cebimize hem gözümüze hitap etsin isteriz. Bizler de sizin için bir araştırma yaptık. Uygun fiyatlı olup dekorasyon yönü güçlü olan hangi ürünler satın alınabilir diye…Ve sizlere uygun fiyatlı dekoratif ürünlerle güzel dekorasyonlar yapılabileceğini göstermek istedik.

1) Uygun Fiyatlı Led Işığın Verdiği Güzellik!

    led ışık-emlaklobisi   

Uygun fiyatlı olmasının yanında işlevinin de çok güzel olmasından kaynaklanan ledler, günümüzde oldukça tercih edilir. Sizler de bulunduğunuz ortamın genişliğine göre dilediğiniz boyutlarda led ışıklar satın alabilirsiniz. Piyasa değeri oldukça uygun olan bu ledler, dekorasyon için iyi bir tercih olacaktır. Perdeye, duvara, yatak başlıklarına, koltuk kenarlarına, masa üzerlerine yani kısacası çok fazla alana rahatlıkla koyabilirsiniz.

2) Çerçeveyle Yapılan Dekorasyonlar Bir Başka!

çerçeve-emlaklobisi

Hem uygun fiyatlı olsun,hem güzel olsun, hem şık olsun,hem zarif olsun. İşte aranılan dekorasyon ürünü, çerçeveler…

Dilerseniz bir veya daha fazla alıp istediğiniz fotoğrafları koyarak, anılarınızı hep canlı tutarsınız. Dilerseniz de resim yerine değişik çiçekler veya objeler tercih edebilirsiniz. Hatta önceden kitap arasında kuruttuğunuz çiçekler gibi bir çerçevenin içinde kurutmayı deneseniz? Bunu tamamen sizin zevkinize bırakıyoruz. Bu fikir sizce de çok hoş olmaz mı?

3) Bazen Sadece Bir Vazo Yeterlidir!

 vazo-emlaklobisi

Bazen bir vazonun güzelliği o ortamı direkt değiştirmeye yeterli olmaktadır. Uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz çeşit çeşit vazoların varlığı gerçekten dekorasyon gücünü artıran önemli bir etmendir. İster canlı,ister yapay çiçeklerle renklendireceğiniz vazonuzu dilediğiniz bir alana koyabilirsiniz. Ve farka bir göz atın. Evinizin ortamı bir anda ne kadar da güzelleşti!

Benzer Haber  En Popüler Bahçe Dekorasyonları

4) Sade Koltuklara Dekoratif Kırlent Havası!

 kırlent-emlaklobisi

Günümüzde koltukları kırlentlerle renklendirmek oldukça yapılan bir hareket. Hatta buradan yola çıkan tasarımcıların çoğu sade bir koltuğa renkli kırlentler koyarak satış işlemlerini bu şekilde gerçekleştiriyorlar. Bazılarımız ise bunu evimizde bulunan bir koltuğa dışarıdan uygun fiyatlı çeşit çeşit kırlentler alarak yapıyoruz. Zevkimize ve cebimize uygun olarak dizayn ediyoruz. Ve sonuç gerçekten çok güzel oluyor.

5) İpli Dekorasyon Raflar Her Eve Güzellik Katacak!

ipli raf-emlaklobisi

İpli dekorasyon raflar fiyatlarının karşılığını o kadar iyi veriyorlar ki. Hem bu kadar uygun fiyatlı olup, hem bu kadar tatlı görünüp, hem de bu denli iş görüyor olması çok güzel bizce. Aynı zamanda kullanım açısından da her yere yakışıyorlar. Çünkü boyutları itibariyle orta boy olduklarından dolayıdır ki duvarda gayet güzel bir görünüm elde ediyorlar. Ayrıca dilediğiniz gibi dizayn ettikten sonra söylenecek pek söz kalmayacaktır. Uzun lafın kısası uygun bir fiyatla sahip olduğunuz bu rafı kitaplarınızla, biblolarınızla, çiçeklerinizle, ufak araç gereçlerinizle zenginleştirebilirsiniz.

6) Evinizin Girişine Dekoratif Bir Anahtarlık!

 anahtarlık-emlaklobisi

Anahtarlarımız bizim için çok önemli birer kilit taşlarıdır. Zaman zaman kaybettiğimiz, zaman zaman bir yerlerde unuttuğumuz ve en sonunda anlamsız yerlerde bulduğumuz bazı zamanlarda ise bulamayıp yeni yaptırmak zorunda kaldığımız kilit taşlarımız… Önceden evlerde daha çok kullanılan bu anahtarlıklar bir ara tarihe karışmış gibi oldular. Ancak günümüzde dekorasyon yönü de olduğu için yeniden kullanılmaya başlandı. Kapınızın hemen yanına uygun fiyatlı bir dekorasyon anahtarlık alırsanız oldukça iyi edersiniz. Hem anahtarlarınızın göz önünde olması açısından hem de evin girişini tatlı hale getirmek adına oldukça güzel ve ince bir fikir.

7) Böyle Güzel Bir Masa Lambasını Kim İstemez ki!

 masa lambası-emlaklobisi

Benzer Haber  Sonbahar Kendin Yap Projeleri

Odanıza uygun fiyatlı bir masa lambası almak istiyorsunuz ve harika bir ürün karşınıza çıkıyor. Asla kaçırmayın… Çünkü hem insanın baktıkça bakası gelir hem baktıkça sizi güzel düşüncelere iter. Ayrıca fiyatına göre oldukça iyi bir aydınlatma sağlıyor. Yani bir masa lambasından çok daha fazlası. Harika bir dekoratif ürün.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza 7 adet güzel ürün fikrinde bulunduk. Uygun fiyatlı ve dekorasyon gücü oldukça iyi olan bu örnekler çoğaltılabilir. Aynalar,mumlar,biblolar,tablolar vb…  Az maddiyatla çok güzellik yaratmak sizin ellerinizde.

Yorum Yazın