dolap

Yaratıcı Dolap Tasarımları

Farklılıktan hoşlanan ve her türlü eşya da alışılmışın dışında ürünler kullanmaktan keyif alan insanlar özellikle dolap seçiminde  yaratıcı dolap tasarımları kullanmak istemektedirler. Kimi zaman tasarımları ile insanlar yaşam alanlarında yer kazandıran kimi zaman ise dolap olduğu dahi belli olmayan modeller ile artık insanların evlerini hem daha farklı hem de daha kendilerine özgü dekore edebilmelerini sağlamaktadır.

dolap

Özel olarak üretilen ve her türlü ortama göre ayarlanan bu dolap modelleri ile kendi tarzlarını yaratabilmelerinin keyfini yaşayan insanlar aynı zamanda kısıtlı alanlarını da en verimli şekilde dekore edebilirler. Özellikle yatak odalarında çok geniş alanlar kaplamakta olan dolaplar her zaman ciddi bir sorun olmaktadır.

Genellikle büyük boyutları ile bilinen bu modeller  küçük ebatlı odaları olan kişiler için kullanım alanı azlığına sebep oldukları için çok fazla tercih edilmemektedirler. Bunun yerine son dönemlerde hem daha minimal hem de daha kullanışlı dolap modelleri ortaya çıkmıştır.

Dolap seçimlerinde özenli olan ve hem farklı hem de kullanışlı modeller arayan kişiler şu modelleri değerlendirebilirler;

Ranzalı Dolap Modelleri

Görüldüğü gibi bu modelde insanların rahat yaşamaları için herşey düşünülmüş. Özellikle iki yatağı olması ve aynı zamanda 2 katlı ve 4 kapalı bir dolabı da olması sebebi ile bu ürünün kullanıldığı alanlarda insanlara çok ciddi bir kolaylık sağlayabilmektedir. Her türlü odaya kolay bir şekilde monte edilebilecek olan bu model ile herkes kendi tarzını gösterebilmektedir.

ranzalidolap

Masalı Dolap

Küçük odalarda hem masa hem de bir dolaba ihtiyaçları olan insanların kullanabileceği bu model kapalıyken tamamen bir dolap olarak görülmektedir. Ancak açıldığı zaman iki kişilik bir masaya dönüşmesi sayesinde her ortamada çok ciddi bir yer kazancı sağladığı gibi son derece pratik bir kullanıma da sahiptir.

Benzer Haber  Çardak Modelleri

masalidolap

Çok Raflı Dolap

Bu dolap modeli de özellikle dar alanda mümkün olduğu kadar çok eşyayı derli toplu bir halde muhafaza edebilmek isteyen kişiler için mükemmel bir seçimdir. Çok fazla rafı olması sebebi ile her türlü boyuttaki eşya rahat bir şekilde istiflenebilmekte ve gerek olduğu takdirde raf sayıları tercihe bağlı olarak arttırabilmektedir. Özel olarak yapılan bu dolap modeli aynı zamanda hazır olarak da alınabilmektedir.

raflidolap

Şık  Kitaplık Rafı

Her türlü ortama özel bir hava katan ve aynı zamanda yaşanan dağınıklığı kısa zamanda yok eden bu özel tasarım dolap hem şıklığı hem de farklı görünümü ile tarz sahibi kişiler için mükemmel bir seçimdir. İsteyen herkesin yaşam alanında kolay bir şekilde uyarlayabileceği bu model özellikle fazla sayıda kitabı olan ve aynı zamanda kapalı dolaplara da ihtiyacı olan kişilere hitap etmektedir.

kitaplik

Buzdolabı Görünümlü Komidinler

Herkesin sahip olmak isteyeceği bu şık ve özel tasarlanmış komidinler bulundukları ortamdaki dağınıklığı giderdikleri gibi aynı zamanda küçük boyutları sebebi ile her türlü ortama rahat bir şekilde kurulabilmektedir. Özellikle eski buzdolaplarını andıran tasarımları da bu ürünlerin genellikle farklı dekorlara sahip olmak isteyen kişiler tarafından yoğun bir şekilde ilgi görmesine neden olmaktadır.

komidin

Minibüs Görünümlü Dolap

Farklı bir tarza sahip olmak ve yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarmak isteyen kişiler her zaman için bu özel ürünü kullanabilir. Tıpkı gerçek bir minibüsü andıran yapısı ile hem şirin hem de çok önemli bir görev gören bu dolap modeli tarzlarını yansıtabilmek isteyen herkes için ilk seçimlerden biri olarak kabul edilmektedir.

Özel Tasarım Banyo Dolabı

Özel olarak tasarlanan ve her türlü banyoya kolay bir şekilde uyarlanabilen bu dolap modeli özellikle şık tasarımı ve ergonomisi ile her zaman beklentileri karşılamaktadır. Son derece yaratıcı olarak hazırlanan bu dolap modelinde amaç banyoların daha verimli ve şık bir şekilde tasarlanabilmesidir.

Benzer Haber  En Güzel Bebek Odası Dekorasyonları

banyodolabi

Renkli Ve Raylı Gardrop

Yatak odalarını çok daha rahat bir şekilde dekore edebilmek ve aynı zamanda ortama renk katabilmek amacı ile hazırlanan bu özel dolap modeli hoş renkleri ve zekice düşünülmüş olan iç tasarımı ile dikkatleri çekmektedir. İnsanların kendi zevklerine göre farklı renklerde tasarlattığı bu ürünler çok sayıda eşyanın istifi ve aynı zamanda şık dekorlar için doğru seçimlerden biridir.

raylidolap

Özel Tasarım Portmanto

Evde önemli bir görevi olan bu özel tasarım portmantolar hem ayakkabıları gizlemek hem de şık tasarımı ile eve farklı bir hava katmak için doğru seçimlerdir. Oval yapısı, şık renk seçenekleri ve özel olarak eklenmiş rafları bu modelleri farklı kılmaktadır.

Merdiven Basamağına Yapılan Dolaplar

Evden yer kazanmak ve ölü alanları değerlendirmek için mükemmel bir fikir olan merdiven basamaklarının dolap haline gelmesi birçok kişinin değerlendirdiği özel bir fikirdir.

Özellikle yer sorunu olduğu halde fazla eşyası olan kişiler bu fikre yoğun bir şekilde ilgi göstermektedirler.

Tüm bu özel dolap modelleri ile insanlar yaşam alanlarını istedikleri gibi dekore edebildikleri gibi aynı zamanda rahat bir yaşam tarzına da sahip olabilmektedirler.

merdivenaltidolap

 

Yorum Yazın