dekorasyontrendleri

Yaz Ayları İçin Dekorasyon Fikirleri!

viharreucolea.cf https://maiserphore.tk Yaz ayları için dekorasyon fikirleri mi arıyorsunuz? Her ne kadar havalar soğuk ve kararsız gitse dahi içinizi ısıtacak renk ve dokular seçtik. Yazı hatırlatan dondurma renkleri, ışıltılı objeler, koyu maviler ve çılgın renk karışımları bu yaz modasının temellerinde yer alıyor.

nyifritinliadoge.cf dekorasyon

Süslemeler

dekorasyon

Yaz Ayları İçin Dekorasyon Fikirleri!

Makrome, saçak, püskül ve tüller… Adını siz koyun. Bu yaz yastık modellerinde öne çıkan trendler bunlar. Hazırlayacağınız yastıklarda yukarıdaki desenleri kullanarak sezon trendlerine rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Bu trend, evinizdeki odalarda harika bir uyum yaratmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, aşağıdaki fikirleri kullanarak haftasonunda kendin yap projeleri için ayırdığınız zamanı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dondurma Renkleri

Dondurma renkleri ve alt tonları, bu yıl hem iç mekan tasarım hem de moda renk paleti trendlerinin en başında geliyor. Araştırmalarınıza şimdiden başlayarak, yaz aylarına geldiğimizde hayalini kurduğunuz mükemmel renk şemasını oluşturmanız mümkün. İşte, ilgili tonların uygun şekilde kullanıldığı bir tasarım örneği:

dekorasyon-fikirleri

Geometrik Şekiller

Geometrik şekiller, 2017 yılında ağırlıklı olarak yastıklar ve kilimler üzerindeydi. Bu yıl tüm fayans ve duvar kağıtlarında yer alıyor. Geometrik şekiller özellikle fayansların göz alıcı durmasını sağlamak amacıyla kullanılmakta. Aynı şekilde ilgili geometrik şekiller, mutfak tezgahlarınıza ve fayanslarınıza oldukça hoş bir görünüm katacaktır.

dekorasyon fikirleri

Derin Mavi Tonları

Sezonun trendine bağlı kalarak evine daha resmi bir görünüm katmak isteyenler için, pastel renkler ve cıvıl cıvıl tonlar yerine derin mavi tonları kullanmak ilgili alanın ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Kontrastı yakalamak için, daha açık tonlarda ve farklı şekillerde aksesuarlar kullanılabilir.

dekorasyon fikirleri

Ombre

Kelime anlamı “renk geçişi” olan ombre, kuaförler tarafından iyi bilindiği gibi sezon trendleri arasında da yerini almaya başladı. Bu sezon içerisinde ombre’yi yatak odalarında, abajurlarda ve duvarlarda rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer bu sezon içinde duvar kağıdı kullanacaksanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Benzer Haber  Ev Döşerken Ne Kadar Bütçe Gerekir?

ombredekor

Altın Renkleri

Geçtiğimiz yılın trendi olan gümüş renginden sonra bu yıl altın renkleri biraz daha ön planda. Gümüşe göre daha yumuşak bir ton olduğundan dolayı, çok daha zarif ve estetik bir görünüm sağlıyor. Altın tonlarını, dolap kulpları, kapı kolları ve abajurlarda kullanmanız ev genelindeki estetiğe büyük ölçüde katkı sağlayacaktır.

dekorasyon fikirleri

 

 

Yorum Yazın