Acun Ilıcalı Kuruçeşme’den ev aldı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Kuruçeşme’den ev aldı. Kazandığı paranın bir kısmını gayrinemkule yatıran ekranların başarılı ismi Acun Ilıcalı Kuruçeşme’den yeni bir daire aldı. Ilıcalı, ancak bu kez yatırım için değil yaşamak için boğaz manzaralı bir daire aldı.

Var mısın, Yok musun?, Acun Firarda, Yeteneksizsiniz Türkiye, Fear Factor ve Survivor gibi yarışma programlarıyla ününe ün katan ve milyonlarca lira kazanan ekranların fenomen ismi Acun Ilıcalı kazandığı paraların bir kısmını gayrimenkule yatırıyor.

acun-ilicali-seyma-subasi

Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı Kuruçeşme’den ev aldı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı ve kızları Melisa’yla birlikte yaşamak için Boğaz’dan ev aldı. Ilıca’nın aldığı evin fiyatının 40 milyon lira olduğu öğrenildi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı ve kızları Melisa’yla oturmak için Kuruçeşme’den yeni bir ev aldı. Yeni malikane çift için bir süredir tadilattaydı.

Akşam Gazetesi’nde yer alan habere göre, şu sıralar survivor çekimleri için Dominik-Türkiye arası mekik dokuyan Ilıca, geçtiğimiz günlerde yeni evine taşındı.

Eşine düğün hediyesi olarak ev aldığını haberlerine yalanlayan Ilıca’nın Boğaz’daki evinin bedeli 40 milyon lira.

Acun Ilıcalı’nın evleri!

Acun Ilıcalı’nın yurt içinde evleri bulunduğu gibi yurtdışında da evleri var. Bodrum, İstanbul, Bahamalar ve Miami gibi alanlarda 9 civarında evi olduğu tahmin ediliyor.

Bu 9 ev içerisinde en gösterişli ve dikkat çeken evi olarak bilinen evi Bodrum’a bağlı Yalıkavak’ta yer almakta olan 650 metrekarelik evidir. Bu malikaneyi bu kadar özel yapmakta olan şey ise yapılış tarzı, sitede yer almakta olan 5 ayrı villayı tek tek satın alarak kendine bir malikane yaptırmış olan Ilıcalı’nın bu malikanesinde toplam olarak 12 oda kendini göstermektedir. Bu odaların tamamı profesyonel olarak tasarlanmıştır. Malikane’nin değerinin ortalama olarak 6.000.000 TL olduğu tahmin ediliyor.

Benzer Haber  Türkiye'nin En Zenginleri

Acun Ilıcalı “Survivor” programıyla dünyanın bir çok ülkesinde tanınır hale geldi. Meksika, Yunanistan, Romanya, Amerika gibi bir çok ülkede Survivor programının yapımcılığını yapıyor. Kot pantolon satarak meslek hayatına başlayan ve çok sayıda iş denemelerinde bulunan Acun Ilıcalı kazandığı paraları gayrimenkule yatırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Emlaklobisi.com

 

Yorum Yazın