acun-miami

Acun Ilıcalı’nın Evleri

Survivor ve Yetenek Sizsiniz programları ile adından söz ettiren Acun Ilıcalı, gayrimenkul yatırımını sıklıkla tercih eden milyonerler arasında yer alıyor. Peki, Acun’un toplamda kaç tane evi var? Evleri nerelerde yer alıyor? Acun Ilıcalı’nın Evleri ni sizler için derledik…

 

1- Bebek’teki Evi

acun-bebek

Acun Ilıcalı’nın Bebek’te yer alan villası, farklı konseptleri bir araya getirecek şekilde döşenmiş. Değerinin 3 Milyon TL olduğu tahmin ediliyor…

 

2- Bodrum’daki Evi

acun-bodrum

Acun Ilıcalı’nın 2009 yılında satın aldığı Bodrum Yalıkavak’taki Casa Nova Sitesi’nde bulunan 3 katlı villası 650 metrekare büyüklüğünde olup 12 geniş odaya sahip… 1200 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen evin mimari çizimini Acun Ilıcalı’nın arkadaşı IPD olan Mimarlık gerçekleştirdi. Şirket ayrıca Ilıcalı’nın İstanbul’daki Acun Production’ın ve evinin de çizimini üstlendi. Evin her odası profesyoneller tarafından dekore edilmiş. İlgili villanın 5 Milyon TL değerinde olduğu tahmin ediliyor.

 

3- Beykoz’daki Evi

acun-beykoz

Acun, Beykoz’daki müstakil villasında açık renk tonlarını tercih etmiş. İlgili evin 5 Milyon TL değerinde olduğu tahmin ediliyor.

 

4- Zorlu Center’daki Evi

acun-zorlu

Acun Ilıcalı’nın Zorlu Center’da yer alan lüks daireyi, eski eşi Zeynep Ilıcalı için satın aldığı söyleniyor. İlgili evin değerinin 6 Milyon $ olduğu tahmin ediliyor.

 

5- Miami’deki Evi

acun-miami

Acun Ilıcalı’nın, Miami’de yer alan lüks malikaneyi eşi Şeyma Subaşı ile birlikte yaşamak için aldığı söyleniyor. Malikane Miami’nin zenginlerinin ve jet sosyetesinin oturduğu Palm Island bölgesinde yer alıyor. Acun Ilıcalı malikaneyi 6 milyon dolar ( 18 trilyon lira) peşin para vererek satın almış. Ilıcalı’nın komşuları arasında Kim Kardashian’lar, Barbara Walters, Gabrielle Anwar, Al Capone, Enrique Iglesias, Anna Kournikova gibi ünlü isimler yer alıyor. Malikanenin büyüklüğü 650 metrekare, 5 yatak odası, profesyonel mutfağı, özel ev sineması ve şarap mahseni bulunuyor. Ayrıca arka tarafta büyük bahçesi, bakıcılar için müştemilat evi ve otopark alanı da yer alıyor. İlgili malikanenin değeri 6 Milyon $ olarak tahmin ediliyor.

Benzer Haber  Türkiye'nin En İyi Balık Avı Yapılabilecek Yerleri

Bunların haricinde, Acun’un aşağıdaki mülklere sahip olduğu da kulislerde konuşulmakta:

 

Levent’te yer alan villa: (4.5 milyon TL)

Beykoz’da yer alan villa: (5 milyon TL)

Bodrum Yalıkavak’ta yer alan villa: (5 milyon TL)

Çamlıca’daki dubleks daire: (3 milyon TL)

Miami’deki birinci daire: (1,5 milyon TL)

Miami’deki ikinci daire: (800 bin TL)

Bahamalar’daki ev: (1,5 milyon TL)

 

Yorum Yazın