Adam Levine’in Evi

Adam Levine’in Evi 5.5 Milyon Dolara Satılık! Maroon 5 müzik grubunun solisti Adam Levine ve model Behati Prinsloo, evliliklerinin hemen ardından satın aldıkları çatı katını satmaya hazırlanıyor. Adam Levine’in evi 5,5 milyon dolarlık satış değeri ile dikkatleri üzerine çekiyor. New York’un Soho semtinde yer alan ev, özgün tarzı ve canlı dekorasyonuyla öne çıkıyor. İçeride bolca doğal ışık, çatı katına zarif bir hava katıyor.

Detaylarla zenginleşen mekanlar

Evin genelinde açık bir mimari tasarım anlayışı göze çarpıyor. Büyük bir alana yayılmış olan oturma odasında koyu mavi renklere sahip bir kadife kanepe seti yer alıyor. Ortamın konforunu artıran şık mobilyalar bilardo masası, langırt ve müzik kutusu gibi eğlenceli ev eşyalarıyla tamamlanıyor. İlgi çekici tasarımları ile öne çıkan mobilyalar, ahşabın sıcak görünümle bütünleşiyor.

Oturma odası, minimalist dekorasyonu ile farkını ortaya koyuyor. İhtişamlı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken çember şeklindeki büyük avize, evin ilk göze çarpan unsurlarından birisi. Geniş halılar ve ahşap bir büfeyle tamamlanan oturma odası, çatı katı dairelerinin karakteristik özelliklerini misafirlere fazlasıyla yansıtıyor.

Adam Levine’in evi genişliği ve yüksekliği ile oldukça ferah bir atmosfere sahip. İki banyosu ve bir yatak odası bulunan daire, yaklaşık 260 metrekarelik alanı ile açık ve konforlu bir yaşam deneyimi sunuyor. Mekan, 4 metreye yaklaşan tavan yüksekliği ile tipik bir çatı katı görünümünde. Tuğla duvarlarla yaratılan samimi hava evin her köşesinde kendisini gösteriyor.

Adam Levine’in 2012’de Satışa Çıkardığı Diğer Muhteşem Evi

700 metrekarelik evine dört yıl içinde büyük yatırım yapan ünlü müzisyen, satış fiyatını 3’e katladı ve bu olağanüstü evi 17.5 milyon dolara (yaklaşık 51 milyon TL) satışa çıkardı.

Victoria’s Secret modeli eşi Behati Prinsloo ile ilk çocuklarının doğum heyecanını Beverly Hills’te bulunan bu evde yaşayan Adam Levine’in  beş yatak odası ve yedi de banyo bulunuyordu.

Benzer Haber  Sibel Can'ın Evi

39 yaşındaki Grammy ödüllü müzisyen, evi dekore etmek için ünlü tasarımcı Mark Haddawy ile işbirliğine girmişti.

Evin içine sinema salonu, kütüphane, spor salonu ve dışına da tenis kortu ile tamamen yenilenmiş bir yüzme havuzu eklettiren Levine’in Benedict Kanyonu’na bakan muhteşem bir manzarası da vardı.

Yorum Yazın