adrianalima

Adriana Lima Evini Satıyor

Brezilyalı süpermodel Adriana Lima evini satıyor ve ev tam olarak 4,85 milyon dolar değerinde. Victoria’s Secret mankeni Adriana Lima’ nın evi New York’ta yer alıyor. Süpermodel  evini ilk kez üç yıl önce 5,5 milyon dolar ile satışa çıkarmıştı fakat satış gerçekleşmeyince 4,85 milyon dolar ile evini tekrar piyasaya sürdü.

adrianalimaninevi

O ve eski kocası, eski basketbol oyuncusu Marko Jaric, 2003 yılında 1,95 milyon dolarlık bu mülkü satın almıştı.

Victoria’s Secret Modelinin, Havalı Manhattan Dairesi

adrianalimaninevi

Lima’nın ana konutu olmayan bu ev, 2.200 metrekarelik alana sahip olup, iki yatak odası, iki banyo, büyük bir mutfak ve Central Park’a bakan büyük pencerelere sahip. Mülkün  24 saat konsiyeri, spor salonu ve sadece mülk sakinleri için bir restoranı var. Çift ve onların iki çocuğu olan Valentina, ve Sienna, şimdi Miami’de yaşıyorlar.

Adriana Lima’nın Evinin detayları

adrianalimaninevi

Evin iki ayrı tarza sahip banyosu var. Adriana Lima evinin genelinde açık renk tonlarını ve sade bir tasarımı tercih etmiş.

Süpermodelin yatak odalarından biri olan bu oda müthiş bir Manhattan manzarasına sahip.

Adriana ve Marko, beş yıllık evlilikten sonra Mayıs 2014’te ayrıldı. Victoria’s Secret mankeni, kızlarının da onun izini takip ederek aynı mesleği seçmesini umduğunu söylüyor.

adrianalima

Adriana Lima, havalı New York dairesini satıyor. Model, birkaç yıl önce, bir alıcı bulamadığı 146 batı 57. sokakta bulunan evini satmayı denedi. Şimdi, 2 yatak odalı ve 2 banyolu dairesi için daha düşük bir fiyat isteyen Victoria’s Secret modeli, hızlı bir satış yapmayı umuyor.

Adriana Lima, Manhattan dairesini 2 milyon dolara satın almıştı. Üç yıl önce Brezilyalı model, konutu 5,5 milyon dolarlık bir fiyatla satmaya çalıştı. Şimdi 4.85 milyon dolarlık listede yer alan 2.200 metrekarelik evin, Venedik alçı duvarları, yüksek tavanları, daha yeni pencereleri ve iki yatak odalı süitleri bulunuyor.

Benzer Haber  Antonio Banderas’ın Evi

Adriana Lima  ve eski eşi NBA oyuncusu Marko Jaric, daireyi bir alakart olarak kullandılar ancak çok fazla hareket olmadığını fark ettiler. Her ikisi de yapılacak en iyi şeyin satmak olduğunu kabul ettiler.

adrianalimaninevi

Central Park manzaralı bu dairede, özel dolaplara sahip mutfak, yenilenmiş bir fitness merkezi, masaj terapi merkezi, 40 metrelik yüzme havuzu, otopark mevcut.

Yorum Yazın