Aile Arasında Filmi Nerede Çekildi?

Gülse Birsel’in kaleme aldığı ve Ozan Açıktan’ın yönettiği Aile Arasında filmi, vizyona girmeden bile büyük bir merak uyandırmıştı. Senaristliğini Gülse Birsel’in üstlendiği komedi filminin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Aile Arasında filmin konusu nedir? Aile Arasında filmi nerede çekildi?

Aile Arasında filminin konusu nedir?

21 yıllık eşinin aniden terk ettiği Fikret ve 21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından bırakılan müzikhol vokalisti Solmaz, komik bir tesadüfle tanışır ve dost olur. Solmaz’ın kızı Zeynep bu sırada ailesiyle ilgili yalanlar söylediği Adanalı sevgilisinden evlenme teklifi alır. Solmaz, Fikret’ten, kızının saygın, efendi, emniyet müdürü babası rolünü oynamasını ister.

Aile arasında bir kız isteme, bir de düğün olacak ve bu iş bitecektir. Ancak damadın geleneksel ailesi detaylı evlilik seremonileri planlamaktadır. Asla yalan söyleyemeyen, nevrotik, tedirgin Fikret, sert, silah taşıyan, kebapçı zinciri sahibi bir Adanalı aileye karşı hayatının rolünü oynamak zorundadır. İşler giderek tantanalı bir hal alınca Fikret kendini hiç beklemediği olayların ortasında bulacaktır.

Aile Arasında filminin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Komedi ve ilginçlikler dolu senaryosu ile dikkat çeken Aile Arasında, usta oyuncu kadrosu ile de öne çıkıyor. 21 yıllık eşi tarafından bir anda terk edilen, Engin Günaydın’ın canlandırdığı Fikret karakteri, hiç yalan söyleyemeyen nevrotik bir adam. Tedirgin bir insan olan Fikret karakteri, kendini bir anda yalanlar ve entrikalar silsilesi içerisinde buluyor ve olanlar oluyor.

21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından terk edilen Demet Evgar’ın canlandırdığı Solmaz karakteri ise, müzikhol vokalisti. Solmaz, Fikret ile komik bir tesadüfle tanışıyor ve Su Kutlu’nun canlandırdığı kızı Zeynep’in evlilik sürecine onu da dahil etmek zorunda kalıyor. Bu isimler dışında Aile Arasında’nın kadrosunda Gülse Birsel, Şevket Çoruh, Erdal  Özyağcılar, Devrim Yakut, Erdal Cindoruk gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Benzer Haber  Türk Dizilerinin Ev Dekorasyonları

Aile Arasında filmi nerede çekildi?

Eğlenceli konusu, usta oyuncuların bulunduğu oyuncu kadrosu ile merak uyandıran Aile Arasında, izleyiciye eğlence ve kahkaha dolu anlar yaşatıyor. Solmaz karakterinin kızının kebapçı zinciri sahibi olan sevgilisi ile evlenme kararı alması üzerine düğün telaşına giren bir aileyi anlatan Aile Arasında filminin büyük bir bölümü Adana’da çekildi. Kimi sahneleri de İstanbul’un Cihangir semtinde çekilen film, eğlenceli bir aile komedisi.

Yorum Yazın