angelina-jolienin-evi-emlaklobisi

Angelina Jolie’nin Evi

Angelina Jolie’nin evi kendisi gibi göz kamaştırıcı! Altı çocuğu ile birlikte Bryan Singer’ın Malibu’daki 409 metrekareye sahip, 4 yatak odalı, 4 banyolu ve banyoya sahip 1 misafir odalı evini kiralayan Angelina Jolie, ani bir kararla California’ya taşındı.

Malibu’da yüzme havuzu ve spor salonuna sahip rüya evi bırakan Jolie’nin yeni evi, eskisinin neredeyse iki katı ve daha ucuz olmasıyla öne çıkıyor. California’ya neden geldiği hakkında yorum yapmayan Angelina Jolie, ikizleri Vivienne ve Knox,  Shiloh, Zahara,  Pax ve Maddox ile oldukça mutlu görünüyor.

Angelina, Denise Richards’ın eski evini kiraladı

angelina-jolienin-evi-emlaklobisi

Angelina, aylığı 95 bin dolar ( 596 bin lira) olan Malibu’daki evinden Denise Richards’ın California Hidden Hills’de yer alan mülküne taşındı. Evini 7.749 milyon dolar olarak satışa çıkaran Richards, evi aylığı 30 bin dolara Angelina Jolie’ye kiraladı.

angelina-jolienin-evi-emlaklobisi

Eski bir Bond kızı olan Denise Richards, aynı zamanda aktör Charlie Sheen’in de eski eşi olarak tanınıyor. Sekiz banyoya sahip olan evin altı yatak odası var.

Evin bahçesinde 2 yüzme havuzuna ek olarak yapay bir mağara bulunuyor. Bahçede bulunan bu mağara eve mistik ve gizemli bir hava veriyor.

angelina-jolienin-evi-emlaklobisi

2008 yılında Hidden Hill’deki evinden taşınan Richards, evde köklü değişiklikler yapmış. Eski hali ile şimdiki hali arasında büyük farklılıklar olan ev şöminesi, kırmızı koltukları ve katedral tavan aydınlatmaları ile muhteşem görünüyor.

Dağ manzarasına sahip olan evin bahçesi yemyeşil çimlerle kaplı. Ayrıca evin bir de plaj girişi bulunuyor. Evin içinde yer alan bar ise gece kulubüne benzer tasarımı ile sıra dışı bir görünüm sergiliyor.

angelina-jolienin-evi-emlaklobisi

Kırmızının Asilliği…

angelina-jolienin-evi-emlaklobisi

Angelina Jolie’nin yeni evinde dikkat çeken ilk nokta tavandan yerlere kadar uzanan kırmızı kadife perdeler. Şarap tadım odasına sahip olan evde, dev bir avize ile süslenen 10 kişilik yemek odası bulunuyor. Paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak yapılmış özel gurme mutfağı ise şıklığı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Benzer Haber  Game Of Thrones Dizisini Evinize Getirmek

angelina-jolienin-evi-emlaklobisi

Giyinme odasında yer alan şömine, odaya şirin bir hava katarken; beyaz halı ile kaplı yatak odası insana huzur veriyor. Evin dışında bulunan yazlık alan ise barbekü partilerine ayrılmış.

Angelina Jolie’nin Banyolarından Biri…

angelina-jolienin-evi-emlaklobisi

 

Yorum Yazın