Ben-Affleck

Ben Affleck’in Evi Satışta!

Ben Affleck ’in Hampton Island’da bulunan evi ve arazisi bu yaz satışa sunuluyor. 87 dönüm alana yayılan alanın tamamı Gürcistan sınırındaki North Newport Nehri boyunca uzanıyor. Ben Affleck’in evi, ana bina olarak kullanılan Big House, kamp tarzında kullanılan bir Oyster House ve daha rahat daha küçük bir yapı olan Summer House olmak üzere 3 yapıdan meydana geliyor.

benaffleck

Ben Affleck ’in Hampton Adası’ndaki Evi 8.9 Milyon Dolara Satışta

benaffleck

Yunan motifleri taşıyan Big House, yaklaşık 557 metrekarelik bir alanı kaplıyor. İki katlı olan binada dört yatak odası ve 5 banyo bulunuyor. Oldukça etkileyici bir tasarıma sahip olan yapının ana girişi ikinci katta yer alıyor. Etkileyici bir tasarıma sahip merdivenler yardımıyla binaya giriş ikinci kattan yapılıyor.

benaffleck

Ana kapı, ön kapıya ve geniş bir antreye açılarak ana yatak odası ve banyoya ev sahipliği yapıyor. Zemin katta ayrıca 3 yatak odası ve 3 banyo bulunuyor. Big House’da ayrıca 4 odadan oluşan merkezi bir yaşam alanı bulunuyor: Bir yemek odası, 1 çalışma odası, ana yatak odası ve ahşapları yenilenerek doğal ışıkla ışıklandırılan görkemli bir mutfak.

Farklı Tasarımlara Sahip 3 Bina

benaffleck

Yaklaşık 930 metrekarelik bir alana sahip olan Oyster House, Big House’un hemen güneyinde yer alıyor. Kamp tarzına uygun bir ev olan Oyster House, ranzalı altı yatak odası ve 3 ana yatak odası ile erkek ve kız çocukları ile kaçamak bir gezi yapmak isteyen aileler için uygun bir görünüm sergiliyor.

benaffleck

Açık kat planına göre inşa edilen ev, kamaralardan oluşan bir gemiyi andırıyor. Ticari gemilerden alınan ranzaların bulunduğu açık kat yapısı, evin rustik ve otantik havasını artırıyor.

Tamamı ahşap malzemeler kullanılarak tasarlanan evin neredeyse her tarafı pencerelerle çevriliyor. Evin dış kısmını saran balkon ise kendine özgü tasarımı ve manzarası ile büyüleyici bir görünüme imzasını atıyor.

Benzer Haber  En Güzel Futbolcu Evleri

benaffleck

Aile Kaçamakları İçin Mükemmel Seçim

benaffleck

Ada manzarasının keyfini çıkarmak ve gün batımını seyretmek için mükemmel bir yer olan Summer House, diğer iki yapıya oranla daha küçük ve daha rahat bir konaklama imkânı sunuyor. Özellikle açık havada yemek yapmak, barbekü ve piknik yapmak için ideal bir nokta olan evin tam donanımlı mutfağı, her türlü yemeğin yapılabilmesine izin veriyor. Ayrıca basamaklı bir toplantı alanı, hem açık hem de kapalı olarak kullanılabilen şömineli oturma ve yemek odası bulunan Summer House, aile kaçamakları için mükemmel bir seçim oluyor.

 

Yorum Yazın