Beyazıt Öztürk’ün Evi – Beyazıt Öztürk Nerede Oturuyor?

Beyazıt Öztürk’ün evi Bebek Arif Paşa Korusu’nda yer alıyor. Gayrimenkul yatırımlarına ara vermeden devam eden şovmen Beyaz’ın mal varlığı dudak uçuklattı!

Beyazıt Öztürk’ün evi Arif Paşa Korusu

Şovmen Beyazıt Öztürk, 400 metrekarelik evi bıraktı ve 100 metrekarelik daireye taşındı.

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un haberi şöyle:”Yıllarca Bahçeköy’deki Saklıkent Sitesi’nde 600 metrekarelik üç katlı bir villada oturan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, iki yıl önce köyden şehre inip eski semti Bebek’e taşınmıştı. Piyasayı dolandırarak yurt dışına kaçan Can Ateş’in, Bebek Arif Paşa Korusu’nda yer alan 400 metrekarelik eski dairesini kiralayarak yıllar sonra yine Bebekli olmuştu. Ancak şehrin göbeğinde yaşamak Öztürk’ün hoşuna gitmemiş anlaşılan. Öğrendim ki, geçtiğimiz günlerde taşınmış. Ancak beni asıl şaşırtan; Bahçeköy’de 600 metrekare, Bebek’te 400 metrekarede oturan Beyazıt Öztürk’ün,  100 metrekare büyüklüğünde 2+1 daire kiralaması!

Yardımcısı Yok

”Tabiri caizse; yıllarca at koşturabileceği büyüklükteki evlerde oturan Beyazıt Öztürk’ün, 100 metrekarelik bir daireye taşınmasına gerçekten şaşırdım. Üstelik 4 bin TL kira ödediğini öğrendiğim evinde yardımcısı da yokmuş.

Her işini kendi hallediyormuş. Ya her yıl birkaç kez ‘evleniyor’ haberleri çıkan ancak bir türlü vuslata eremeyen 48 yaşındaki Beyazıt Öztürk, ‘Bekarlık sultanlıktır’ deyip evliliği tamamen kafasından sildiği için bekar evini tercih etti, ya da bundan sonra daha mütevazı yaşayacak. Bakalım Beyaz’ın bu ‘ev’liliği ne kadar sürecek!”

Beyazıt Öztürk’ün Karaköy’deki Binası

Beyazıt Öztürk'ün Karaköy'deki Binası ile ilgili görsel sonucu

Yaptığı birikimlerle kendine Karaköy’de bulunan harabe bir bina satın alan Öztürk, burasını otel haline getirmek için çalışmalarına hız verdi.

Sabah’ta yer alan habere göre ekranların sevilen şovmeni Beyazıt Öztürk, akıllı yatırımcı çıktı.

Yaptığı birikimlerle kendine Karaköy’de bulunan harabe bir bina satın alan Öztürk, burasını otel haline getirmek için çalışmalarına hız verdi.

Benzer Haber  Seda Sayan'ın Evi

Beyazıt Öztürk Karadağ’dan 3 ev aldı!

Gayrimenkul yatırımlarına hız kesmeden devam eden Beyazıt Öztürk Karadağ’dan 3 ev aldı.

Yaptığı birikimlerle Karaköy’deki bir binayı alıp otel haline getiren şovmen Beyazıt Öztürk, yeni yatırımını Karadağ’da yaptı.Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre; ‘Dahil olduğu O Ses Türkiye’ programından aylık 100 bin lira alacağı söylenen Beyazıt Öztürk, 2 yıl sonra Avrupa Birliği’ne gireceğine kesin gözüyle bakılan Karadağ’dan 3 yeni ev satın aldı. Ünlü şovmen evler için toplam 760 bin TL ödeme yaptı.

20 yılı aşkın süredir ekranda olan Beyaz Show programının sunucusu Öztürk, yeni sezonda bambaşka bir platformda seyircinin karşısına çıkacak. En önde gelen yarışma programlarının mimarı Acun Ilıcalı, yakın arkadaşı Beyazıt Öztürk’ü O Ses Türkiye’ye transfer etti.

Yorum Yazın