Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor?

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor? Mf Yapım ve Faruk Bayhan yapımcılığı üstlendiği, senaryosu ise Melis Civeleğe ait projede Yusuf Pirhasan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu “Bir Umut Yeter” dizisi Kanal d ekranlarında her Perşembe akşamı 20.00’da izleyicisi ile buluşuyor. Bir Umut Yeter, gerek hikayesi gerekse sevilen oyunculardan oluşan kadrosu ile yeni sezonun gözde dizilerinden olacak gibi gözüküyor.

“Bir Umut Yeter dizisi nerede çekiliyor?” sorusunun cevabı ise birçok Türk dizisine ev sahipliği yapan Ege’de gizli. Yeni sezonun bu iddialı dizisi Muğla’nın cennet ilçesi Fethiye’de çekiliyor.

Bir Umut Yeter Dizisinin Konusu Nedir?

Bir-Umut-Yeter-Dizisi-Nerede-cekiliyor-emlaklobisi

Dizinin ana karakteri olan Yılmaz, askerlikten malulen emekli bir genç olarak Köyceğiz’de ıssız bir adayı kendisine yaşam alanı olarak seçiyor. Burada yalnız ve sakin bir hayat arayışında olan ve bunu bulduğunu düşünen Yılmaz, bir süre sonra yanıldığını anlıyor. Yaşama sevincini kaybeden ve sakin bir hayat yaşamaya çalışan Yılmaz, Köyceğiz’de Elif ile tanışıyor.

Bir-Umut-Yeter-Dizisi-Nerede-cekiliyor-emlaklobisi

Bu tanışma sonrasında Elif’in yaşam sevincinden de etkilenerek tekrar hayata tutunuyor ve yaşamı hatırlıyor. Bu tanışma, kısa süre sonra Elif’in de ısrarları sayesinde evlilik ile sonuçlanıyor. Zamanla Elif’in düşükle sonuçlanan hamileliklerine rağmen ilişkileri devam ediyor.

Bir-Umut-Yeter-Dizisi-Nerede-cekiliyor-emlaklobisi

Hiç beklemedikleri bir dönemde çiftin hayatına yeni doğmuş bir bebek giriyor ve dizinin hikayesi bu olayın ardından şekillenmeye başlıyor. Çocuk sahibi olmakta zorlanan çiftin hayatına giren bu bebeği Elif bir tanrı mucizesi olarak görüp sahiplenirken Yılmaz bunun yanlış olduğunu düşünüyor.

Elif’in bu bebeği kendi çocuğuymuş gibi görmesi, Yılmaz’ın ise vicdan muhasebesi yaparak doğru yolu bulma çabası izleyenleri hikayenin içine çekiyor. Elif’in ailesine olan düşkünlüğü, Yılmaz’ın vicdanının yanına bir de evlat özlemi çeken Derya’nın acıları eklendiğinde dizi, farklı karakterlerin farklı duygularını izleyicilere aktarıyor.

Benzer Haber  Yabancı Diziler Nerede Çekiliyor?

Bir Umut Yeter Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Bir Umut Yeter Projesi Muğla’nın Fethiye ilçesinin Köyceğiz kasabasında çekiliyor.

Yorum Yazın