Bruce Willis’in Evi

Bruce Willis’in evi muhteşem manzarasıyla öne çıkıyor.

Bir dönem dergi kapaklarını süsleyen sıra dışı pozlarıyla epey sansasyon yaratmış olan oyuncu Bruce Willis ve eşi Emma Heming, şimdilerde New York’ta satın aldıkları yeni evleriyle konuşuluyor…

Emlak tercihlerini genellikle New York’tan yana kullanan ikili, Central Park ile bitişik olan yaklaşık 580 metrekarelik evlerinden çıkarak, neredeyse bu dairenin yarısı genişliğinde olan ve Manhattan’ın Upper West Side mahallesinde yer alan yeni dairelerine taşındı.

Bulunduğu binanın 37. katında konumlanmış olan 3,9 milyon dolarlık daire, sadece muhteşem bir Manhattan manzarası sunmakla kalmıyor.

Tabandan tavana cam duvarlarıyla bu manzaranın etkisini daha da arttırıyor. Aynı zamanda gün ışığından tümüyle yararlanmayı da sağlayan geniş pencerelerdeki sadelik ve modern tasarım, dairenin geneline de yayılıyor.

Doğal malzemelerin de hem iç mimaride hem dekoratif eşyalarda yaygın olarak kullanılması ise dairenin daha sıcak bir atmosfere bürünmesini sağlıyor.

Central Park ve Hudson nehri arasındaki kusursuz konum…

Evin neredeyse her noktasından görülebilen nefes kesici manzara, etkileyiciliğini dairenin Central Park ve Hudson nehri arasındaki kusursuz ve fazlasıyla değerli konumuna borçlu.

Zira dairenin bulunduğu binanın bir tarafı Manhattan’ın dünyaca ünlü gökdelenleriyle birlikte nehir manzarasına bakarken diğer tarafı Central Park’a bakıyor. Evin salon, yemek alanı ve mutfak dahil bütünleşik mimarisi adeta manzaraya evin her yerinden tanıklık etmek için özel olarak düşünülmüş gibi.

Bruce Willis’in evi temel olarak 3 kelime ile özetlenebilir: Sade, doğal ve modern.

Çoğunlukla ana parçalardan meydana gelen dekorasyon ve birbirine benzeyen, uyumlu açık tonlardan oluşan daire tam olarak sadeliği yansıtıyor.

Mermer tezgahlar, ceviz dolaplar ve diğer ahşap detaylar doğallığı; parlak krom armatür, lavabo ve figürler ise modernliği tasvir ediyor. Tek renk desensiz halılar ve abartısız ahizeler de diğer tamamlayıcılar.

Benzer Haber  Sibel Can'ın Evi

Mermer tezgahlar, ceviz dolaplar ve diğer ahşap detaylar doğallığı; parlak krom armatür, lavabo ve figürler ise modernliği tasvir ediyor. Tek renk desensiz halılar ve abartısız ahizeler de diğer tamamlayıcılar.

Evdeki her yatak odası için özel olarak yapılmış olan banyolar da Bruce Willis’in evini ayrıcalıklı kılan ayrıntılardan yalnızca biri.

Yorum Yazın