Burcu Esmersoy’un Evi

http://outer-edge-design.com/components/messages/1390-mobile-monitoring-software.php Burcu Esmersoy’un evi koru içindeki bir daire. Sürekli ev değiştiren oyuncu taşındığı evlerin sayısını hatırlamadığını söylüyor. Yemyeşil bir koru içindeki bu daireye de bir ay önce taşınmış. Evini dekore etmeyi çok seven Burcu Esmersoy, dairesi küçük olsa da kendisine yeteceğini ve bu daireyi sevdiğini belirtiyor. Burcu Esmersoy’un evi sadeliği ile göz kamaştırıyor.

https://ivtropunca.tk burcuesmersoyunevi

phon-er.com/js/android/app-to-save-text-messages.php  

www.hiphopenation.com/mu-plugins/rhea/100-free-contact-dating.php Dairesinde henüz birçok eksik olduğunu düşünen oyuncu, bu eksiklikleri kendisinin dekore ederek tamamlayacağını söylüyor.

checkout.midtrans.com/dating-apps-de-lopera.php burcuesmersoyunevi

Burcu Esmersoy’un Formunun Sırrı

Burcu Esmersoy’un formunun sırrı yaptığı sporda. Stresli ve yorucu bir televizyon hayatı olan oyuncu, spora her zaman vakit ayırıyor. Mesleği nedeni ile fiziğine dikkat etmesi gerektiğini savunduğu için sabah çok erken saatlerde uyanıyor ve hemen spora başlıyor. Yıllardır spor yapmayı hiç aksatmayan oyuncu ve sunucu, cilt bakımını da unutmuyor. Düzenli olarak cilt bakımı yaptırıyor ve neredeyse her gün İstinye Park’taki Hillside’ a spor yapmaya gidiyor. Sporu bittiğinde Maslak’ta ki işyerine geçiyor Esmersoy.

Burcu-Esmersoy

Emirgan’da Yemyeşil Bir Daire

Emirgan’ a taşınarak evi ile işi arasındaki mesafeyi sekiz dakikaya düşüren sunucu, bu eve taşınmadan önce bir arkadaşının dairesinde kiracı olarak kalmış. Kendine ait olmayan eşyalar ile dolu bir evde yaşamak istemeyen sanatçı, hemen ev aramaya başlamış ve üç ayın sonunda Emirgan’ da küçük bir balıkçı teknesi ile ‘ Suna’ nın Yeri’ ‘ne gittiğinde bir yer dikkatini çekmiş.  Birlikte gittiği arkadaşının da orada oturduğunu öğrenince arabayla yavaş yavaş o bölgeyi gezmiş ve o an bu daireyi bulmuş.

burcuesmersoyunevi

Burcu Esmersoy’ un Dairesi

Esmersoy, 90 metrekare, iki oda bir salon, mutfak ve banyodan oluşan bu kare şeklindeki daireye tuttuktan iki ay sonra taşınmış. Daire yıpranmış durumda olduğundan taşınmadan önce dairenin içini yenilemiş. Mutfak ve banyo baştan aşağıya değişmiş, parkeler cilalanmış, duvarlar badana ile tamamen beyaza boyatılmış.

Benzer Haber  Ölmeden Önce Görmeniz Gereken Dünyanın En Muhteşem Yerleri

 

Dairenin Dekorasyonu

burcuesmersoyunevi

Burcu Esmersoy evini dekore ederken internette araştırma yapmış ve beyaz mutfak dolaplarını gördüğünde kendi evinde de herşeyin beyaz olmasına karar vermiş. İlk görüştüğü firma ile anlaşıp evini dekore ettirmiş. Denizden esen iyot kokusunu çok seven sanatçı, yaz aylarında vaktinin çoğunu balkonunda geçiriyor.

evdekoru

Esmersoy’un Kıyafetleri

Dolabı olmaması nedeni ile bir odayı giysi odası haline getirmiş.

burcuesmersoyunevi

 burcu-esmersoy

 

Oyuncu, mimar Murat Akkuş’tan yardım alarak evini dekore ettirmiş. Barbo Design’ın sahiplerinden tasarımcı arkadaşı Bora Özdemir’den oturma odası için fikirler almış. Esmersoy için içi kaz tüyü bir oturma grubu tasarlamış. Salon duvarına beyaz lake bir televizyon ünitesi yaptırmış ve salonu ikiye ayıran bir ahşap kütüphane ekletmiş.

burcuesmersoyunevi

burcu-esmersoy

Yorum Yazın