Cate Blanchett’in Evi

Hollywood ünlüleri içinde yer aldıkları projeler ve aldıkları uluslararası ödüllerle dünya kamuoyunun gündeminden hiç düşmüyor. Büründükleri efsanevi karakterler izleyenleri büyülerken, oyuncuların yaşantısı, kişisel tarzları ve yaşam alanları da büyük bir merakla takip ediliyor.  Avustralyalı ünlü aktris Cate Blanchett de karizması, aktrislik gücü ve kişilikli duruşuyla olduğu kadar yaşantısıyla da milyonlarca hayranını peşinden sürüklüyor. Attığı her adım olay olan, her giydiği satış rekorları kıran Blanchett şimdi de insanı hayaller alemine götüren büyüleyici eviyle gündemde. İşte Cate Blanchett’in evi ;

Cate-Blanchett’in-Evi-emlaklobisi

Bugünlerde Hollywood kulisleri Oscar ödüllü Avustralyalı oyuncu Cate Blanchett’in satışa çıkardığı meşhur evini konuşuyor. Satış fiyatı 20 milyon dolar olan efsanevi evde Blanchett 2005 yılından bu yana eşi ve dört çocuğuyla yaşıyor. 2005’de 10,2 milyon dolara satın aldığı bu çarpıcı evi büyük ölçekli ve hayli masraflı tadilatlardan geçiren Blanchett, bu çabaları sonucunda evin değerini de ikiye katlamayı başarıyor.

Taş ve camın sihirli buluşması

Cate-Blanchett’in-Evi-emlaklobisi

20 milyon dolara yeni sahibini bekleyen ünlü ev Blanchett’in zarif ve modern ev anlayışını yansıtıyor. Evi ilk kez ziyaret edenler dış cephede rustik ve modern bir konseptle karşılaşıyor. Modern mimaride öne çıkan taş ve camın en başarılı buluşmalarından biri olan Cate Blanchett’in evi, daha ilk bakışta sunduğu estetik görünümle konukları etkisi altına alıyor.

Cate Blanchett’in Evi ve Eşsiz Bahçesi

Cate-Blanchett’in-Evi-emlaklobisi

Geniş, ferah ve çağdaş bir dizaynı temsil eden evde gri ve kahve tonlarının uyumlu kombini konukların ortak yaşam alanlarında ön plana çıkıyor. Tavandan yere kadar uzanan geniş sürgülü camlar mor çiçekler açan ağaçların çarpıcı manzarasını izlemeyi olanaklı kılıyor.

Benzer Haber  İlk Buluşmada Gidilebilecek Romantik Yerler

Kafesli merdivenle geçişken yaşam alanları

Cate-Blanchett’in-Evi-emlaklobisi

Blanchett’in mutfağı modern ahşap materyalle paslanmaz çeliği bir arada yorumlayan, gurme sofraları kurmak için son derece ferah ve ideal bir yaşam alanı sunuyor. Kafesli döner merdivenler ise ahşap ağırlıklı oturma odasına geçişi kolaylaştırıyor. Güzelliğiyle ve karizmasıyla çok beğenilen Avustralyalı aktrisin banyosu, arınma ve tazelenme duygusunu öne çıkartan beyaz tonlar taşıyor ve mekana boyut kazandıran aynalarla tamamlanıyor.

Cate-Blanchett’in-Evi-emlaklobisi

Konuklara özel stüdyo tipi mekanlar

Cate-Blanchett’in-Evi-emlaklobisi

Cate Blanchett’in evinde konuklara özel bir önem verildiği hemen dikkati çekiyor. Modern hatlarla dizayn edilmiş pratik konuk odası, mutfağı ferah ve minimal stüdyo tipi bir oda konseptiyle kombine ediliyor.

Yorum Yazın