Christina Aguilera

Christina Aguilera’nın Evi

Christina Aguilera’nın evi Los Angeles’ta abartılı romantizme sahip lüks bir ev. Kliplerinin birçoğunda pembe şampanya yudumlarken gördüğümüz güzel şarkıcıyı evinde o şekilde göremiyoruz. Romantizmin fazla olduğu evinde Christina Aguilera tam anlamıyla müthiş görünüyor.

Christina Aguileraninevi

Müzik yapımcısı kocası Jordan Bratman ve 21 aylık oğlu Max ile paylaştığı Akdeniz stili evi, gösterişli yaşam biçimi için ideal bir şekilde dekore edilmiş. Popun kraliçesini, gündelik hayatında, evde olduğu zamanlarda, şeker pembesi bir koltukta kıvrılmış halde görebilirsiniz. Ya da ofisinde yer alan püsküllü bir kanepede veya görkemli platform yatağında yastıklara gömülmüş olarak da bulabilirsiniz.

Christina Aguilera’nın Evinin Yatak Odası

Yatağında vakit geçirmeyi çok seven 37 yaşındaki güzel şarkıcı elinde olsa herşeyi yatakta yapacağını, dışarıya hiç çıkmayacağını belirtiyor.  Christina Aguilera  toplantılarını, yemeklerini  yatak odasında  gerçekleştiriyor. Misafirlerini bu odada ağırlıyor. Güzel şarkıcı, manikür ve pedikürünü bile yatakta yapıyor.  Çok fazla seyahat etmesi sebebiyle evinin konforuna ulaştığı nadir anlarda dinleniyor ve evinin keyfini sürüyor.

christina_aguilera

Aguilera, Beverly Hills’te bulunan evinde olduğu zamanlarda çok nadir dışarı çıkıyor. Bu durum, evin dış kapısında adeta kamp kuran paparazzi ordusunu da üzüyor haliyle.

Christina Aguilera’nın Evinin Detayları

Christina Aguilera’nın evi beş yatak odasından oluşuyor. Ev tam 1022 metrekare. Aguilera, evinin dekorasyonunu canlı ve sıcak renkler ile gerçekleştirmiş. Şarkıcının evi tamamen masalsı görünüyor. Bu masalsı ev; kırmızı, pembe, siyah ve aralara katılmış zümrüt yeşili gibi renklerle donatılmış durumda. Evde aynı zamanda gotik, hicivli, Hollywood Regency tarzı ve Çin ilhamlı unsurlar, graffiti sanat eserleri, Japon çizgi karakterleri ve kalaydeskop görünümlü halılar gibi modern öğelerle yan yana getirilmiş. Aguilera, evinin kendi karakterini yansıtmasını istemiş ve buna göre dekore ettirmiş.

Şarkıcı, pembe ve siyah renklerden oluşan bilardo masasının, langırt makinelerinin ve tavana monte edilmiş füme aynaların bulunduğu coşkulu bir oyun odasına sahip.

Benzer Haber  Ev Sanatsal Evler

Christina Aguilera

Christina Aguilera

Christina Aguilera’nın evi MTV’deki realite şovlarında her bir karesi yayınlanan Osbourne ailesinin eviydi. Ev şu an Hollywood ev turları otobüsleri için önemli bir durak konumunda. Çift, altı aylık bir renovasyon sürecinin ardından, oğulları Max’in doğumundan iki hafta sonra bu eve yerleşmişler.

Christina Aguilera

Christina Aguilera

Evin koridoru anahtar deliği şeklinde ve güzellik salonu, çalışma odası olarak eşit alanlara ayrılan bölüme uzanıyor. Birinci bölümde duvarlara baştan aşağıya, tasarımcı ve tarza göre düzenlenmiş ayakkabıların yer aldığı raflar monte edilmiş. Güzellik salonu kısmında şampuanlama lavabosu, iki adet kuaför koltuğu ve özel olarak aydınlatılmış ayna var.

Christina Aguilera

Christina Aguilera

Christina Aguilera

Christina Aguilera

Yorum Yazın