ronaldonunevi

Cristiano Ronaldo’nun Evi

Cristiano Ronaldo en iyi futbolcu olmanın gururunu duymakla birlikte, çekici bir fiziğe sahip olması ile tanınıyor. Bu yüzden Cristiano Ronaldo’nun hayatının önemli bir bölümünün geçtiği lüks evini göstermeye hevesli olması şaşırtıcı değil. Cristiano Ronaldo’nun Evi 6,2 milyon dolar değerinde.

christiano-ronaldonun-evi emlaklobisi

32 yaşındaki Real Madrid yıldızı, 6,2 milyon dolarlık bir köşkte, yedi yatak odası ve sekiz banyoya sahip. Pozuelo de Alarcon’un seçkin La Finca bölgesindeki köşkü göz kamaştırıyor.

Tabii ki hızla genişleyen ailesi ile yaşadığı evin en önemli odaları çocuk odaları. İkizleri Eva Maria ve Mateo, kızı Arlene ve Cristiano Ronaldo Jr.’in odası zevkli bir şekilde nötr krem ve gri tonları ile dekore edilmiş.

Yedi yaşındaki oğlu Cristiano Jr, mini futbol sahasının yanı sıra yüzme havuzunu kullanıyor ve babasıyla düzenli olarak jimnastik yapıyor.

christiano-ronaldo-ve-oglu-spor
Alçakgönüllü sporcunun battaniyeleri

Alçakgönüllü sporcunun, isminin baş harfleri işlenerek yapılmış battaniyeleri mevcut.

ronaldonun-battaniyeleri

Christiano Ronaldo’nun Ödül Odası

Köşkte graffiti ile dekore edilmiş çocuk oyun odalarının yanı sıra Ballon d’Or ödüllerini sergilediği ödül dolu bir kupa odası mevcut.

ronaldonun-kupalari-
Aynı zamanda muhteşem yaşam alanları, son teknoloji mutfak ve göz kamaştıran spor tesislerinin yanı sıra yemeklerini yaptığı şık bir masanın bulunduğu büyük bir yemek alanı var.

christiano-ronaldonun-mutfagi

Ancak şaşırtıcıdır ki genellikle yemeklerini yediği yer kendi yatak odası!

Neden mi? Çünkü her gün yatak odasında neredeyse yarım gün geçiriyor ve bu onun rahatlamasına yardımcı oluyor .

Formunu korumasının en büyük sebebi bu uyku düzeni!

Christiano Ronaldo’nun Evinin Göz Kamaştıran Görüntüsü!

christiano-ronaldonun-evi
Bahçede büyük yüzme havuzunun bulunmasının yanı sıra bir spa küveti ve küçük bir futbol sahası mevcut.

Cristiano Ronaldo gibi dünyaca ünlü bir kişinin La Finca bölgesinde çok özel ve oldukça güvenli yere sahip olan bu evi satın alması şaşırtıcı değil.

Benzer Haber  Düğün Dernek Filmi Nerede Çekildi?

Son teknoloji güvenlik sistemlerinin bulunduğu köşke paparazzi kolay kolay giremiyor. Bu da Cristiano Ronaldo gibi büyük bir yıldız için avantaj.

Güvenlik kameraları Cristiano Ronaldo’nun La Finca bölgesinin içinden çıkıp çıkmadığını izlemek için yollar boyunca konumlandırılmış. Ayrıca ev sekiz metre yüksekliğe sahip metal çitler yardımıyla kamusal alandan korunmakta .

Cristiano Ronaldo’nun evinin tüm kapı kolları Cristiano Ronaldo monogramlı şekilde dizayn edilmiş .

Yemek odasında masanın arkasındaki duvarda Cristiano Ronaldo’nun gölgesi ve üzerinde 7 rakamı çizilmiş olan tablosu var.
Aynı zamanda bu tablo banyolardan birinde de mevcut.

Yemek odasının tamamı şamdanlar ve mumlar ile döşenmiş.

christiano-ronaldonun-ailesi

Havuz kenarında geniş yürüme alanları ve hasır şezlonglu jakuzisi mevcut.

Defalarca Dünyanın en iyi futbol oyuncusu seçilen futbol yıldızının doğal olarak kupaları için evinde özel bir alanı var.

Yıldızın babası José Dinis Aveiro’nun portresi oturma odasının baş köşesinde.

christiano-ronaldonun-babasi

Tek çatı altında dört çocuğa sahip olmasına rağmen, minimalist dekoru, şık çizgileri ve mermer zeminleri ile ev şık ve rahat bir his veriyor.

Ev aynı zamanda manevi değerlere de sahip. Evin ön kapısının dışında ve bahçede olmak üzere iki adet Buda heykeli mevcut.
Bahçede Buda heykelini bulunması evin bazı ruhsal dokunuşlara sahip olduğunu gösteriyor.

 

christianoronaldonunbahcesi

Oğlu Cristiano Jr. ile birlikte uzanarak rahatlayan yıldız, kişiselleştirilmiş battaniyeleri kullanıyor. Oğlu ile rahatlarken kullandığı battaniyenin üzerinde Cristiano Jr.’ın gölgesi resmedilmiş.

Evdeki yemek alanları şık ve gösterişli avizeler ile dekore edilmiş.

Cristiano Ronaldo’nun 6,2 milyon dolarlık evinde, özel olarak yaptırdığı üst düzey spor salonu mermer büstler ile dekore edilmiş.

Yorum Yazın