David Beckham ve Muhteşem Evi

David Beckham ve muhteşem evi sizleri büyüleyecek! Futbol dünyasının yıldız ismi David Beckham ve bir zamanlar müzik sektöründe fırtınalar estiren Victoria Beckham, evlerinin kapısını açtı. Müzik sektöründen emekli olsa da giydikleri ve katıldıkları etkinlikler ile basının göz bebeği olan Victoria Beckham’ın evi de kendisi gibi göz kamaştırıyor. İkilinin toplam servetinin kaç milyon dolar olduğu bilinmiyor. Victoria Beckham ile 18 yıldır sürdürdüğü başarılı evlilik ve bu evliliği taçlandıran 4 harika çocuğu da dillerden düşmüyor.

Gösterişli Taş Bina

david-beckham

David Beckham ’ın evi, her şeyden önce dış görünüşüyle görenleri büyülüyor. Taş bir yapı olan bu malikane, eski zamanların şatolarını andırıyor ve Beckham ailesini modern bir masalın kahramanları haline getiriyor. Evin sınırlarını belirten duvarlarda da bu zarif taş dokusundan yararlanılmış. Çatı ve bina rengi aynı olan malikane, dışardan bakıldığında üç katlı olarak görülüyor. Zarafet evin içine de işlemiş.

Odaların her birinde farklı bir tavan süslemesi ön plana çıkıyor. Binanın içinde yuvarlak hatlar da kullanan Beckham çiftinin evine dışarıdan bakıldığında, üçgen ve kare hatlar göze çarpıyor. Bu eşsiz evin değerini soracak olursanız, şu anki değerinin tam 41 milyon dolar olduğu söylentiler arasında.

Şık Geniş Odalar

davidbeckham

Victoria ve David Beckham ’ın evi tam 15 odadan oluşuyor. Bu odalardan 5 tanesi salon, kalan 10 oda ise yatak odası. Çiftin bu evde, 6 adet banyosu bulunuyor. Odalar tahmin edebileceğiniz üzere oldukça geniş. Ama genişliği bir yana bu odaların en büyük özelliği oldukça şık dekore edilmiş olması.

Benzer Haber  Kourtney Kardashian’ın Çocuk Odası

Odalar aydınlık ve ferah olacak şekilde tasarlanmış. Açık renkli duvar kağıtlarıyla süslenen odalarda, geniş pencereler bulunuyor. Güneş ışığını adeta içeri davet eden bu pencereler, kaliteli ve yere kadar olan fon perdelerle süslenmiş. Odaların hepsinde bir adet şömine bulunuyor. Ahşap aksesuarların bolca kullanıldığı odalarda, yine açık renkli koltuklar tercih edilmiş.

Büyüleyici David Beckham Evi

DAVİDBECKHAM

Beckham ailesinin memleketleri İngiltere’de bulunan malikanesi çok geniş bir alan üzerine kurulmuş. Bu geniş alan ise kaliteli bir peyzaj ile en iyi şekilde değerlendirilmiş. David Beckham’ın evi birbirinden farklı, birden fazla bahçeye ev sahipliği yapıyor. Bahçelerde tek katlı binalar, çiftlikler ve bahçenin tadını çıkarabilmek için en uygun noktalara konuşlandırılmış kameriyeler de bulunuyor. Beckham’ın yürüyüş ve koşu yapmaya uygun bahçesinde, balıkçılık sporuyla uğraşmak da mümkün.

Malikanenin bahçelerinde çeşit çeşit ağaç ve çiçekleri, birbirinden güzel heykelleri, insanı yürümeye davet eden patikaları ve mini şelaleleri görebilirsiniz.

Cennetten Bir Köşeyi Andıran Bahçeler

david-beckham

David Beckham ve Victoria Beckham’ın Evleri Zaman Yolculuğuna Çıkarıyor

david-beckham

Beckham Ailesinin Hobisi Bilardo

david-beckham

Yorum Yazın