Demet Akalın’ın Evi

Demet Akalın’ın evi gören herkesi büyülüyor! Demet Akalın’ın evi de fiyatı da bomba!  Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, sonunda uzun zamandır hayalini kurdukları milyon dolarlık villayı aldı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve eşi Okan Kurt, sonunda uzun zamandır hayalini kurdukları milyon dolarlık villanın sahibi oldu. Akalın her fırsatta güzel bir ev aradıklarını fakat bulamadığını ifade ediyordu. Eşi işadamı Okan Kurt ile mutluluk pozunu Instagram hesabından paylaşan Akalın, mutluluğunu gizlemek yerine paylaşmayı tercih ediyor.

Demet Akalın'ın yeni villasına bakın fiyatı daha bomba

Demet Akalın, önceki gün uzun süredir hayal ettiği Acarkent’te villasına Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın aracılığıyla kavuştu. A Tipi milyon dolarlık villayı alan Akalın, sosyal medya üzerinden dünya şampiyonu gayrimenkul danışmanı Başaran’a teşekkür etti.

Demet Akalın'ın yeni villasına bakın fiyatı daha bomba

Villayı aldıktan sonra selfie yapan Akalın, “Gayrimenkul satış şampiyonu arkadaşım Evrim Kırmızıtaş Başaran’a bugün için çok teşekkürler” yazdı. Akalın daha sonra eşi Okan Kurt’la villasının önünden fotoğrafları paylaştı.

Demet Akalın’ın Evi 5 Milyon Dolar!

Ä°lgili resim

Ünlü şarkıcının, yaklaşık 1,5 dönüm arazi üzerinde konumlanan ve 7 odası 2 salonu bulunan Acarkent’teki villa için 5 milyon dolar (18 milyon TL) ödediği konuşuluyor. Demet Akalın yeni evi için bir mimarlık şirketiyle de anlaştı.

Şarkıcı Demet Akalın, iki yıl önce eşinin işleri nedeniyle Hadımköy’e taşınmıştı. Ancak şehir merkezine uzaklığı ve bölgedeki inşaat çalışmaları nedeniyle Beykoz’a dönüş yapan ünlü şarkıcı, uzun süredir hayal ettiği eve kavuştu.

demet akalının evi ile ilgili görsel sonucu

Akalın, Beykoz’daki evinin yakınlarında bulunan boğaz manzaralı lüks villayı satın aldı.Ünlü şarkıcının, yaklaşık 1,5 dönüm arazi üzerinde konumlanan ve 7 odası 2 salonu bulunan Acarkent’teki villa için 5 milyon dolar (18 milyon TL) ödediği konuşuluyor. Demet Akalın yeni evi için bir mimarlık şirketiyle de anlaştı.

Ev 1,5 dönüm arazi üzerinde konumlanıyor ve 7 odası 2 salonu var.

Benzer Haber  David Beckham ve Muhteşem Evi

Demet Akalın’ın Beykoz Villasına Haciz Uygulanmıştı

Popçu Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt  75 tane daire satın aldığı dönemde Osman Görgülü’nün 32 milyon 845 bin TL’lik icra takibiyle sarsılmıştı. İcra memurları çiftin Beykoz’daki villasına polisle gitmişti, haciz işlemi uygulanmıştı.

Okan Kurt ”Dairelerin parasını ödedik. Bize tüm inşaatı devretmek istedi. Onun da parasını verdik ama devretmedi. Osman Görgülü’nün bize borcu var. Borcunu ödememek için böyle oyunlar yapıyor” demişti.

Yorum Yazın