deniz-cakirin-evi

Deniz Çakır’ın Evi

Reşat Nuri Güntekin’in romanından uyarlanan Yaprak Dökümü dizisinin Ferhunde’si Deniz Çakır’ın evi kendisi gibi göz alıcı. Deniz Çakır’ın 190 m2’lik evi muhteşem bir boğaz manzarasına sahip.

denizcakirin-evi

Deniz Çakır, Kuruçeşme sahili üzerinde yer alan, altmışlı yıllarda inşa edilen Boğaz’a nazır bir apartman dairesi seçmiş yaşamak için kendine 12 yıldır İstanbul’da yaşayan oyuncunun dördüncü evi olmuş.

Ayna Dekorasyonu

deniz-cakirin-evi-emlaklobisi

Deniz Çakır, “Arnavutköy, Beşiktaş, Nişantaşı ve son durak Kuruçeşme. Ama en çok burayı sevdim galiba. İlk gördüğüm anda bana güzel bir duygu geçirdi ev. Daha önceki evlerimde ben toparlayıcı rolünde olmuştum. Belki de Oğlak burcu olma özelliğimden… Ama burada tam aksini deneyimliyorum her gün. Sanki bu ev beni toparladı ve içinde bu yüzden çok huzurlu hissediyorum kendimi. Deniz gören, güzel ışık alan ve aynayla kaplı böyle bir eve ihtiyacım varmış meğer benim. Hiçbir evimde kendimi bu kadar seyretmemiştim.”

Evin içi oldukça zevkli tasarlanmış. Güzel oyuncu, sadece eskimiş duvar kağıtlarını aslına uygun olarak yenilemiş. Kendi zevkine göre mobilyalar ilave ettirmiş. Eşyalarının arasında en önem verdiği ise kitaplığı. Deniz Çakır’ın kedileri Şati ve Pirinç ile yaşadığı ev Valikonağı caddesi’nde, boğaz manzarasına sahip bir çatı dubleksi.

denizcakirin-evi

Perde ve halı ile arası yok güzel oyuncunun. Kumaşı da sadece yatak odasında tercih ettiğini belirtiyor.

 Deniz Çakır’ın Modern Dekore Edilmiş Evi

denizcakirin-evi-emlaklobisi

190m2’lik ferah evin, salona açılan modern tarzda bir mutfağı, üç geniş odası ve iki banyosu bulunuyor. Odalardan birini giyinme odası olarak kullanılıyor. Evin genel dekorasyonunda ise gri-beyaz ağırlıktaki salon katında modern ve ferah bir görüntü hakim. Geniş ve rahat kanepelere Mudo Concept’ten sandık sehpa eşlik ediyor.

deniz-cakirin-evi-emlaklobisi

“Yemek Masasına İhtiyaç Duymuyorum.”

“Dikkat ederseniz burada yemek masası yok. Çünkü mekanı bölmek istemedim. Zaten bu sehpa yeteri kadar iş görüyor benim için” diyor Çakır.

Benzer Haber  Çılgın Mimardan Çelik Ev

Deniz Çakır, Akkirman Sokak’ta bulunan Nayır Siteleri’nde dubleks daire satın aldı. 600 bin TL değer biçilen, 5 oda ve 1 salondan oluşan daireye 450 bin TL ödediği öğrenilen güzel oyuncu dekorasyon için şimdiye kadar 200 bin TL harcamış.

deniz-cakirin-evi-emlaklobisi
Özel olarak yaptırdığı televizyon ünitesinin bir bölümü en sevdiği filmlerin DVD’lerine, diğer kısmı sinema ve tiyatro kitaplarına ayrılmış.

Yorum Yazın