edsheeran

Ed Sheeran Kazancını Köye Yatırdı

Shape Of You şarkısı ile çıkışı yakayalan ve Perfect şarkısı ile de bu çıkışı devam ettiren 28 yaşındaki İngiliz şarkıcı Ed Sheeran , kendi mülkünü tasarlamak için kolları sıvadı.  İngiliz şarkıcı, bir çiftlik evine sahip olmak istiyordu. İngiltere’nin doğu bölgesindeki Sufflok’ta beğendiği arazideki 4 evi birden satın aldı. Evleri yıkıp bölgeye hayalindeki çiftlik evini yapmak isteyen Ed Sheeran milyon dolarları gözden çıkardı.

Ed Sheeran, İngiltere’den Köy Satın Aldı!

EdSheeran

Kazandıklarını lüks malikanelere ya da yatlara hatta uçaklara yatıran ünlüler artık sıradan geliyor. Ama bu kez Şarkıcı Ed Sheeran, sesiyle kazandığı paranın büyük bölümünü bir köye yatırdı.

Ed Sheeran ‘ın Yatırım Yaptığı Köy

edsheeran
Müziğiyle ortalığı kasıp kavuran şarkıcı Ed Sheeran hayalindeki çiftlik evi için harekete geçti. Bir süre önce Cherry Seaborn ile nişanlanan İngiliz şarkıcı emlak portföyüne sessiz ve sakin bir Suffolk köyünde yan yana dört tane evi de kattı.
Köydeki ilk evini 2012 yılında satın alan Sheeran’ın bu yatırımının ardından o köy Sheeran köyü olarak anılmaya başlandı. Genç şarkıcının bu yatırımları köyde yaşayanları da mutlu etti. Köyün sakinleri “Ed çok tatlı ve dost canlısı biri” diyerek ünlü şarkıcının aralarına katılmasından mutluluk duyduklarını belirtti.

Milyon Dolarları Gözden Çıkardı!

edsheeran

Bir çiftlik evine sahip olmak isteyen şarıcının köydeki evleri yıkıp bölgeye hayalindeki çiftlik evini yapmak istediği ve bunun için milyon dolarları gözden çıkardığı konuşuluyor.

İngiliz şarkıcı, köydeki ilk evini 2012 yılında satın aldı. Müziğiyle ortalığı kasıp kavuran 28 yaşındaki şarkıcı, kazancını bir köye yatırdı. Daha önce de aynı köyde yer alan geniş bir arazi içindeki eve 895 bin sterlin ödemişti ve yaşadığı köyden bu kez yan yana duran 4 yeni ev daha aldı. Bunun ardından da köy artık şarkıcının adıyla, Sheeran köyü olarak anılmaya başlandı.

Benzer Haber  Çöplerden İnşa Edilen Bir Ev

İngiliz şarkıcı, hep bir çiftlik evine sahip olmak istedi ve İngiltere’nin doğu bölgesindeki Sufflok’ta beğendiği arazideki 4 evi birden satın aldı. Çiftlik yapmak için milyon dolarları gözden çıkaran dünyaca ünlü şarkıcı aldığı evleri yıkıp bölgeye hayalindeki çiftlik evi yapacak.

Yorum Yazın