emilybluntinevi

Emily Blunt’ın Evi Artık Kendall Jenner’ın

Emily Blunt’ın evi artık Kendall Jenner’ın ! Emily Blunt ve eşi John Krasinksi, evlerini yeniden dekore etme konusunda oldukça becerikliler. Ünlü model Kendall Jenner da bunu fark etmiş olacak ki ünlü çiftin göz alıcı evini satın almış.

emily-bluntin-evi

1958 yılında yapılmış olan tarihi evi çift 2009 yılında satın almış. Yaklaşık olarak 500 metrekare genişliğindeki eve ünlü model, 6.5 milyon dolar ödemiş. 6 yatak odası ve 5 banyodan oluşan konut sayesinde çift büyük bir kazanç elde etmiş.

Emily Blunt’ın Evi Nefes kesici manzaraya sahip

emily-bluntin-evi

Yüksek fiyat etiketine sahip olan evin bu değeri hak etmesinde nefes kesici manzarası, kusursuz işçiliği ve çekici dekorasyonu önemli rol oynuyor. Evin üçüncü katı John Krasinksi’nin ofisi olarak kullanılmış ve düzen odaklı bir konseptte tasarlanmış. Ofis katının hemen dışında ise rahatlamak ve temiz hava almak için geniş bir balkon bulunuyor. Emily Blunt’ın evi; model Kendall Jenner’ın fiziğini koruması için lüks bir pilates stüdyosuna sahip, hatta evin New York City tarzı bir çatı bahçesi bile var. Yapının geneli modern ve temiz bir mimari anlayışın eseri.

emily-bluntin-evi

Hollywood Hills bölgesinde mütevazi ama lüks şekilde döşenmiş olan evi satışa çıkardıktan sonra iki ayda satmayı başaran çift, emlak portföyünü genişletmeyi ve çeşitlendirmeyi düşünüyor.

emily-bluntin-evi

Emily Blunt ve eşi 2014 yılında yine aynı bölgeden bir ev daha satın almış. Bu bölgenin hem lüks hem de samimi olduğunu düşünen ikili, yatırımlarını bu bölgede yapmayı tercih ettiklerini belirtiyor. Hollywood Hills’in Los Angeles’da artan cazibesi ve emlak değeri sayesinde çift, uygun fiyatlara aldıkları evleri satışa çıkardıklarında iyi bir gelir elde edebiliyor.

emily-bluntin-evi

Lüks kaçış noktaları mevcut

emily-bluntin-evi

Kendall Jenner’ın yeni sahibi olduğu ev, 6 yatak odası ve 5 banyo ile devasa bir alana sahip. Yaklaşık 500 metrekare alan üzerine konumlandırılan yapı, ekstra olarak 1500 metrekarelik özel bir alan daha içeriyor. Oldukça korunaklı bir mimariye sahip olan konut, inzivaya çekilmek için de ideal.

Benzer Haber  Game Of Thrones Dizisini Evinize Getirmek

emily-bluntin-evi

Rezidansın dışında açık ve kapalı Hollywood yaşamı için çeşitli güvenlik unsurları mevcut. Sürgü ve demirlerle korunan evde ayrıca büyük pencereler hem ortamın atmosferini genişletiyor hem de yeterli gün ışığını sağlıyor.

emily-bluntin-evi

Geniş teras alanında oturmak için yeteri kadar yer mevcut. Havuzun hemen arkasında da dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için özel bir köşe daha bulunuyor.

Dağ ve şehir manzarasına ev sahipliği yapan konutun spa, pilates salonu ve yüzme havuzu gibi lüks alanları ünlü model Kendall Jenner için de zevkli bir kullanım sunacağa benziyor.

Yorum Yazın