Emma Stone’nun Evi!

Emma Stone’nun evi Chelsea kasabasında yer alıyor. 85 metrelik bir arazi, 436 batı 20. sokaktaki, 9 bin metrekarelik iç mekân ve tamamen ünlülerin oturduğu apartmanın 19.75 milyon dolar karşılığında yeniden listelendiğini bildirdi.

emmastone

Sakinleri Emma Stone ve Andrew Garfield, Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley, Glenn Close, Courtney Love ve Olivier Sarkozy’nin de yer aldığı ev, 2010 yılından beri piyasaya sürülüyor.

2013 yılında tam bir yapısal ve estetik yenilemenin ardından kirası yıllık yaklaşık 600.000 $ olan ev, muhtemel alıcılara göz korkutucu gelebilir.

İşte dokuz yatak odalı ve 12 banyolu evin detayları;

Emma Stone’nun evi iç tasarım

emmastonenunevi

Beş kattan oluşan bu apartmanda, daireler dar, uzun ve küçük tasarlandığı için daha çok küçük ailelere uygun.

Göz alıcı teras !

Emma Stone’ nun evinin en önemli bölümü New York manzarasına sahip bu küçük teras.

teras

Teras ve şöminesi bulunan ev, ses geçirmez odalara, en üst düzey güvenlik cihazlarına, iki balkon, zemin kat verandasına, çatı katına özel asansörü ve çatı bahçesine sahip.

Emma Stone’nun evi oturma odası dekorasyonu

 

1835 yılında inşa edilen ev, orijinal kalıplarının birçoğunu, maun kapıları, orijinal mantoları, büyük bir merdiven ve geniş tahta çam zeminler gibi tarihi detayları içerir.

Evde, tavan yükseklikleri yaklaşık 10 ila 15 metre arasındadır. Bir hidrolik asansör, merkezi konum, dramatik büyük boyutlu bir çatı penceresi ve tamamen yenilenmiş elektrik ve tesisat sistemleri yer alıyor.

Stone, evinin dekorasyonunda sadeliği lüks aksesuarlar ile birleştirmiş.

emmastoneevi

Güzel oyuncu, evinin genelinde siyah ve beyaz tonlarını kullanmış.

Benzer Haber  Vizontele Nerede Çekildi?

Emma Stone’nun evi yatak odası tasarımı

yatakodasi

Emma Stone ve Andrew Garfield’ın, 2012 yılında “İnanılmaz Örümcek Adam” filmini filme alırken evinde bir araya geldiklerini; Glenn Close, “Öldüren Cazibe” filminin çekildiği zaman da dahil olmak üzere sekiz uzun yılını bu evde geçirdiğini belirtti. Evin heryerinde hakim olan beyaz rengin şıklığı yatak odasında da mevcut.

mutfak

Ev, mermer mutfak tezgahı ve açık duvar renkleri ile temiz, çağdaş bir his sunuyor. Küçük, şirin bu mutfak şömine ile farklı bir hava kazanıyor.

Emma Stone’nun evi dış görünüm

emmastonenunevi

bahce

Otantik Banyo

banyoküvet

Toplamda 10.000 metrekarelik bu evde 13 adet odun şöminesi, geniş meşe zeminleri ve Piskoposluk Seminer Bahçeleri’ ne bakan manzaraları vardır. Çatı katı özel asansörüne sahiptir.

Yorum Yazın