erkenci-kus

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başrollerinde Can Yaman, Demet Özdemir ve Birand Tunca’nın yer aldığı, yaz aylarının en sevilen dizilerinden birisi olmaya aday olan Erkenci Kuş nerede çekiliyor?

Sanem ile Can’ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkı konu alan ve yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan Erkenci Kuş dizisinin nerede çekildiği merak konusu oldu. Star TV ekranlarında ilk 2 bölümü yayınlanan ve reytinglerde zirveye oturan başarılı dizi Erkenci Kuş nerede çekiliyor? Erkenci Kuş dizisinde gördüğümüz ev nerede? Erkenci Kuş dizi çekimleri hangi semtlerde nerelerde yapılıyor? Yaz dizisi Erkenci Kuş, seyirciden ilk 2 bölümü itibariyle tam not almayı başardı. 10 Temmuz salı akşamı yayınlanan 3.bölümüyle de beğenileri topladı.

Erkenci Kuş Nerede Çekiliyor?

erkenci,kus
Belirtildiği gibi Erkenci Kuş dizi çekimini izlemek istiyorsanız Beykoz Kundura ve Tuzla semtlerine uğramanız gerekiyor.
erkenci,kus

Erkenci Kuş’ un Konusu

Sanem’in, babası Nihat’ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvurusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre. Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

Benzer Haber  Dünyanın en ilginç evleri

Yorum Yazın