Güzel Oyuncu Elçin Sangu’nun Evi

Güzel oyuncu Elçin Sangu’nun evi 15 milyon değerinde! Pek çok kişi tarafından beğenilen, Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Elçin Sangu’nun evi hayranları tarafından merak konusu. Dizi oyuncusu ve manken olan Elçin Sangu, dizilerden kazandığı parayı gayrimenkule yatırdığını belirtti. İşte oyuncunun muhteşem evi hakkında detaylar…

Elçin Sangu’nun 15 milyonluk evi!

Bahsedilen boğaz manzaralı evin, tam 400 metrekare olduğu söyleniyor. 15 milyonluk satılık konut ilanının ise Ortaköy’ün güzide alanlarında olduğu belirtiliyor. Kariyerinde bir film çeken ve 8 dizide farklı roller alan oyuncunun geçtiğimiz dönemlerde de aşırı pahalı bir araç alması gözlerden kaçmamıştı.

 

2017 yılında satın aldığı 800 bin TL’lik ev ile magazin gündemine oturan Elçin Sangu, oynadığı reklamdan, dizilerden kazandığı para ile satın aldığını belirtiyor. Levent’te satın alınan 600 bin TL’lik evin, lüks bir villa olduğu ve basında gayrimenkulün görüntülerinin sunulduğu biliniyor.

15 milyonluk bu ev nasıl dekore edilir?

Ekranların tanıdık yüzü Elçin Sangu, ilk dizisine 2010 yılında rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde başlamış. Ardından birkaç dizide rol alarak Kiralık Aşk dizisinde 2015 ve 2017 yılları arasında esas rollerini oynamış. 8 yıllık televizyon hikayesi ile servet değerinde gayrimenkuller satın alan oyuncunun yeni evini özenle dizayn ettiği söyleniyor.

Ünlü sanatçıların tabloları, tasarım aksesuarlarla dekore edilen 15 milyonluk evin, Ortaköy’ün en hoş manzaralarına sahip olduğu söyleniyor. Vaktinin çoğunu lüks villasında geçiren dizi oyuncusu Elçin Sangu’nun evi, hayranları tarafından merak konusu. Evin konumunun nerede olduğu, kaç odası olduğu gibi konularda ise bilgi bulunmuyor.

Mayıs sayında satın alınan evin özel tasarım olduğu söyleniyor. Tasarımcısı hakkında bir bilgi bulunmayan haberde, İstanbul’un lüks sitelerinden biri olduğu belirtiliyor. Medya ve magazinin ilgi gösterdiği devasa bütçelerle alınan gayrimenkuller için dizinin takip edenleri evin nerede olduğunu merak ediyor. Bahçesi ve özel havuzu bulunan 15 milyonluk Ortaköy’deki evin yakın zamanda magazin kameralarına açılacağı söyleniyor.

Benzer Haber  Şahin Tepesi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncunun bu sezon kazanacağı paralar ise gelecek yaz nereden ev alacağı ya da hangi gayrimenkule yatıracağı, hayranları ve magazin medyası tarafından şimdiden merak konusu.

Elçin Sangu’nun 800 bin TL’lik evinin detayları

elçin sangunun evi ile ilgili görsel sonucu

Elçin Sangu’nun 800 bin TL’lik evi Levent’te yer alıyor. Kendisine bahçeli ve havuzlu bir villa alan güzel oyuncu, vaktinin çoğunu ise evinde geçiriyor. Sanatçı, villasının dekorasyonu için modern parçalar almayı tercih ediyor. Sade ve az eşyayla evini döşeyen oyuncu, yuvasını da adeta bir sanat merkezi haline getirdi. Sangu, evinin duvarlarında ünlü sanatçıların en özel eserlerine yer veriyor. Daha önce Emre Yusufi’den 700 bin TL’ye 2 tablo alan oyuncu, bunun yanı sıra Ergin İnan gibi isimlere ait eserleri de yuvasının bir köşesine yerleştirdi.

Ä°lgili resim

Yorum Yazın