Gwen Stefani’nin Evi

Ünlü şarkıcı Gwen Stefani, No Doubt grubunun solisti olarak tanıdığımız, solo çalışmalarıyla da adını tüm dünyaya duyurmayı başardı. Son zamanlarda gayrimenkul tercihleriyle de adından söz ettiriyor. Birçok ünlü yıldızın yaşadığı Beverly Hills’te, The Summit olarak anılan bölgeden yaklaşık 1100 dönümlük bir ev satın alan Gwen Stefani’nin bu ev için 35 milyon dolar ödediği konuşuluyor. İşte, Gwen Stefani’nin Evi

Eklektik Detaylar

Geniş bir bahçe içinde yer alan ve tek katlı müstakil bir yapıya sahip olan evin tarzı, birbirine zıt detaylardan oluştuğu için “eklektik” olarak tanımlanıyor. Oldukça farklı stilleri bir araya getiren Gwen Stefani’nin evi dekoratif açıdan dikkat çekici pek çok ayrıntı içeriyor.

Eğlenceli Dekorasyon

Gwen Stefani’nin oldukça geniş bir alana yayılan 7 yatak odalı yeni evinde tasarımla ilgili ilk dikkat çeken unsurların başında lüks ve sade bir atmosferin içine yerleştirilmiş eğlenceli ve renkli eşyalar geliyor.

Siyah ve beyazın simetrik uyumunu yansıtan giriş bölümünün ardından konukları geniş pencereli, eğlenceli tabloların ve fuşya, bej, beyaz tonlardaki koltukların olduğu bir oturma alanı karşılıyor.

Hemen yanında ise oturma alanıyla tamamen zıt bir tasarıma sahip olan ve ciddi bir dekoratif tarzın benimsendiği yemek bölümü yer alıyor. Bej renkli deri sandalyelere mermer detaylı büyük bir masanın eşlik ettiği yemek odasında ayrıca ahşap aksesuarlar bulunuyor.

Mükemmel Manzaralar…

Gwen Stefani’nin evi ile ilgili dikkat çeken diğer bir detay ise odaların neredeyse tümünde bulunan harika manzaralar. Tabandan tavana geniş pencerelerin yer aldığı odalar ya kusursuz peyzajlı bahçeye ya da ormanlarla kaplı tepelere bakıyor. Modern görüntüleriyle fark yaratan yatak odalarının çoğu direkt bahçeye açılan yekpare cam kapılar içeriyorlar.

Hatta manzara ayrıntısı evin beyaz mermer ağırlıklı bir dekorasyona sahip olan banyoları için bile geçerli. Evde manzaraya sahip olmayan nadir noktalardan biri olan mutfak ise sadeliği ve tamamı siyah beyaz olan tasarımıyla dikkat çekiyor.

Benzer Haber  Gökçe Bahadır'ın Evi

Genellikle iç mimariye gösterilen özen bahçe veya diğer dış alanlarda görülmeyebiliyor. Ancak Gwen Stefani’nin evi bu açıdan da oldukça şık ve kullanışlı detaylar barındırıyor. Açık alanda bir bar, tenis kortu, havuz ve yalnızca camlarla çevrili bir spa odası içeren ev, tüm bahçenin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Evin diğer keyifli noktaları ise sinema odası ve spor salonu.

 

 

Yorum Yazın