Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; Hadise ”bu parayı ödemeye can dayanmaz” diyerek burayı boşalttı. Ünlü popçu Hadise, İstinye Park Residence’dan aylık 10 bin liraya ev tuttu.

Hadise ”isteseydim Cem bana bir kolaylık yapardı. Ama ayıp olacağını düşündüm, pazarlıktan vazgeçtim” dedi. Ayrıca, Hadise “Evin içine bir servet harcadım. Buradan kovsalar gitmem” diyordu. Hadise’nin vazgeçemediği bu evin ilginç bir özelliği daha var. 11. Kattaki dubleks dairenin ev sahibi Cem Yılmaz. Aslında “Cem Yılmaz’dı” demek gerekir. Çünkü Ahu Yağtu’dan boşanırken bu evi oğluna verdi. Böylelikle Hadise’nin ev sahibi 2 yaşındaki Kemal bebek olmuştu.

Hadise geçtiğimiz yaz 2 milyon TL yatırım yaparak Bodrum-Yalıkavak’ta ‘La Plaj’ adlı bir beach-club açmıştı. Yakınlarına pişman olduğunu itiraf eden Hadise ‘La Plaj’ı devretmeyi düşünüyordu.

Hadise kazandığını gayrimenkule yatırıyor. İlk evini doğup büyüdüğü Brüksel’de 400 bin dolara aldı. Bu evde anne-babası oturuyor. Geçen yıl da Amerika’nın en gözde tatil şehirlerinden Miami‘ye göz dikti.