Heidi Klum’un Evi

Güzel manken Heidi Klum’un evi  Manhattan’da yer alıyor. Son yıllarda Tavern Adası’nda 11 milyon dolara satılan bir villaya ve Jon Bon Jovi’nin 34 milyon dolar değerindeki eski evine talip olduğu haberleri çıkan Heidi Klum, artık daha mütevazı yaşamayı tercih ediyor! Alman süper model, Mart ayında Manhattan’da 465 metrekarelik bir çatı katı dairesini 5 milyon dolara satın aldı.

Tarihi 1800’lü yılların başına uzanan Quenne Anne binasının en üst katında yer alan bu daire Dünya Ticaret Merkezi manzaralı. Son 30 yıldır bir ressam tarafından stüdyo olarak kullanılan alan bugünlerde Heidi Klum’un zevkine göre restore edilmeyi bekliyor.

Henüz yatak odası, mutfağı ve banyosu yok

Heidi Klum’un evi 30 yıldır sadece stüdyo olarak kullanıldığı ve dairede kimse ikamet etmediği için tam anlamıyla açık bir alan. 465 metrekarelik alanda henüz bir mutfak, banyo ve yatak odası bulunmuyor. Eni 12 metre, boyu ise 36 metre olan dairenin tavan yüksekliği 365 santimetre. Bir başka deyişle bu geniş alan sayesinde evin tasarımını yapacak olan iç mimarın önünde sayısız seçenek bulunuyor.

Ahşap Tonlarında Klasik Tasarım Tahminler Arasında

45 yaşındaki Alman modelin evinin tam olarak neye benzeyeceğini henüz kimse bilmiyor. Yine de bu konuda meraklılarına ipucu verebilecek bazı görseller var. Evin satışını yapan emlak ofisinin çalışanlarının hazırladıkları ve potansiyel tasarım fikirlerini yansıtan bu fotoğraflar, Klum’un yeni evinin neye benzeyebileceği konusunda fikir veriyor. Klum’un Los Angeles’ta 2014 yılına kadar oturduğu ve yaklaşık 25 milyon dolara elinden çıkardığı ev de Klum’un yeni dairesinde ahşap tonlarının ve klasik bir tasarımın hakim olacağını düşündürüyor.

Quenne Anne binası, Heidi Klum’un dairesi kadar geniş bir terasa da sahip. Alman süper modelin yeni evi için ödediği 5 milyon dolara bu terasın kullanım hakları dahil değil. Fakat imzalanan sözleşmeye göre, Heidi Klum miktarı açıklanmayan ek bir ödeme yaptığı takdirde terasın kullanım hakkının tek sahibi olacak ve bu sayede terasta dilediği tadilatı yapabilecek.

Benzer Haber  Oprah Winfrey ve Göz Alıcı Evi

Evin satışını yapan emlak şirketi tıpkı dairenin içi gibi teras için de potansiyel tasarım fikirlerini Klum’a sunmuş durumda. Bej ve ahşap tonlarının hakim olduğu oturma gruplarının görüldüğü fotoğraflarda, terasta dört farklı grubun birbirlerini rahatsız etmeden kolayca zaman geçirebilecekleri bir tasarım göze çarpıyor. Teras ayrıca Klum’a Manhattan’ın kalabalık şehir hayatından kolayca sıyrılıp güneşlenme fırsatı sunacak ve böylece solaryum masraflarını biraz olsun düşürecek gibi görünüyor.

Yorum Yazın