hugh-jackman

Hugh Jackman’ın Evi

Hugh Jackman’ın evi Sidney’de yer alıyor ve değeri tam olarak 5.9 milyon dolar! Hugh Jackman ve eşi Deborra-Lee Furness’ın evi göz kamaştırıcı bir lükse sahip. Prisoners, Prestij, Wolverine ve en önemlisi X-Men gibi filmlerden tanıdığımız yakışıklı oyuncunun evi de kendisi gibi büyüleyici.

hughjackmaninevi

Aktör Hugh Jackman yakın zamanda Sidney Kuzey Bondi’de bulunan bu lüks evi satın aldı fakat zamanının çoğunu New York’ta ki evinde geçiriyor. Sydney doğumlu, 49 yaşında olan ve eşi, 62 yaşındaki oyuncu Deborra-Lee Furness ile 5,9 milyon dolarlık okyanus önündeki bu çatı katını aldı. Evi, Sidney’de yaptıkları bir gezi sırasında görüp satın aldılar. Wolverine yıldızı vaktinin çoğunu evinin önündeki sahilde yürüyüş yaparak geçiriyor.  Hugh Jackman ve eşi Deborra-Lee Furness  evi güvenlik ekipmanları ile donatmışlar.

Hugh Jackman’ın Evi Dekorasyon

Hugh Jackman’ın evi ‘nefes kesen bir yaşam ortamı’ teması ile dekore edilmiş. Doğayla iç içe olan bu ev, tamamen sade ve zarif eşyalar ile tamamlanmış. Yeni inşa edilmiş, beş yatak odalı bu ev, muhteşem plaj manzarasına sahip, Hollywood standartlarında lüksü göz ardı ederek sade ve şık bir görünüm ile dizayn edilmiş.

hughjackmaninevi

Ferah dairede ayrıca son teknoloji mutfak ve Avrupa meşesi zemini bulunmakta.

hughjackmaninevi

Nefes Kesen Bir Yaşam Ortamında Oturma Odası

hughjackmaninevi

Hugh Jackman’ın lüksten uzak bir tasarım ile dekore edilmiş evinin bütün odaları göz kamaştırıyor. Balkon alanı ayrıca sıcak ve havadar Bondi öğleden sonraları için mükemmel olan kesintisiz kapalı ve açık yaşam alanı sunmakta. Dahası, geniş çatı katı bir çift kişilik yatak odası, özel gömme dolaplı bir kraliçe yatak odası ve suit banyolu bir yatak odasına daha sahiptir. Bina ayrıca iki araba ve klima için güvenli park dahil olmak üzere eksiksiz olarak tasarlanmış.

Benzer Haber  "Kim Milyoner Olmak İster?" Yarışmasına Katılan İnşaat Patronu Kim?

hughjackmaninevi

 hughjackmaninevi

West Village’ın yerleşim bölgesinde bulunan 11.000 metrekarelik 3 katlı apartman, Sun Microsystems’in kurucu ortağı Bill Joy’a aitti. Süperstarın tercihi olan bu ev bölgenin en iyisi. Dairedeki büyük 5 yatak odası,  iki kat yükseklikte tavanlar sahip 3 teras ile mükemmel görünüyor. Profesyonel bir gurme mutfak, stüdyo, sauna ve egzersiz alanı, kütüphane ve şarap mahzeni içinde dinlenme odası bulunmaktadır.

Yorum Yazın