James Franco’nun Evi

Yakışıklı oyuncu James Franco’nun evi kendisi gibi görenleri aşık ediyor. Hollywood’un ünlü aktörlerinden James Franco Los Angeles’taki evini 949.000 dolara satıyor. Dubleks olan evin aslında ünlü bir yıldız için oldukça mütevazı bir fiyatı olduğunu söylemek mümkün.  Franco, Los Angeles’in popüler muhitlerinden Silver Lake’te bulunan ve 1923’te yapılan İspanyol stili evini 2012 yılında 775.000 dolara satın almıştı.

1496 metrekare olan birkaç katlı binadaki evin çok sayıda oturma odası bulunuyor. En üst katın penceresinin manzarası Silver Lake Barajı’na ve ünlü Hollywood yazısına bakıyor. Dubleks binanın üst katında iki yatak odası, iki banyo; alt katında ise bir yatak odası ve bir de banyo bulunuyor. Ünlü oyuncu, bu evi Man Men dizisinin kostüm tasarımcısı Janie Bryant’tan satın almış.

Her odada birer saksı

Giriş katında araba garajı bulunan evin aynı katının diğer köşesinde masa, sandalye ve bisiklet bulunan ahşap kapılı bir çalışma odası yer alıyor. Oturma grubunun bulunduğu garajın üstünde yer alan teras caddeye bakıyor. Küçük bir mutfağı olan oturma odası sade bir stille döşenmiş.

Üst kattaki çalışma odasında süs eşyalarının dizildiği raflar ve yere monte edilmiş koyu ahşap rengi ufak bir kitaplık göze çarpıyor. Yerde kahve-bej tonlarında bir kilim, kenarda ise koyu gri renkli deri döşemeli bir koltuk bulunuyor.

Beyaz renkle boyanan evin neredeyse her odasına saksı yerleştirilmiş. Alt katta bulunan salon arka tarafta bulunan bahçeye çıkıyor. Açık tonlu hasır bir kilim serilen salonda beyaz bir koltuk ve karşı yönünde sıralanmış iki adet ahşap sandalye yer alıyor.

Doğu stili otantik kilim

Ahşap büyük bir masanın bulunduğu yemek odası; masaya kadar uzanan siyah, file bir avizeyle aydınlatılıyor. Siyah-beyaz bir doğa fotoğrafının görüldüğü odada yerlere doğu stili otantik desenli bir kilim serilmiş.

Bir balkonu olan yatak odasında geniş bir şömine yer alıyor. Üstüne ayna yerleştirilmiş beyaz kiremitli şömine yatağın tam karşısına hizalanmış. Odanın bir köşesinden banyoya uzanan koridora perde çekilmiş. Küçük bir pencerenin olduğu evin diğer yatak odasında koyu renkli parkelerin üzerine açık tonlu hasır bir sandalye bulunuyor.

Benzer Haber  Justin Timberlake’in Evi

Komşuları şikayetçiydi

James Franco’nun bu evden taşınacak olması komşularını sevindirmiş görünüyor. İddialara göre ev prodüksiyon şirketine dönüştürülmüş ve film çekimler için kullanılmaya başlanmış. İş görüşmelerinin yapıldığı ev giderek kalabalıklaşınca komşuları rahatsız etmeye başlamış. Ayrıca evin önüne çekilen prodüksiyon kamyonları, saç-makyaj hazırlıkları için yola kurulan standlar, araçların geçişini engelliyormuş.

Bir komşusu Franco için, “Onu ve bazı filmlerini seviyoruz ama kendisine tapmıyoruz, evimizde otururken akıl sağlığımızı korumayı daha çok önemsiyoruz.” ifadelerini kullanmış. Yakışıklı aktörün evi şimdi yeni alıcısını bekliyor.

Yorum Yazın