jamie-dornanin-evi-emlaklobisi

Jamie Dornan’ın Evi Satışta!

Grinin Elli Tonu filmiyle birçok kadının kalbinde yer eden Jamie Dornan’ın evi 3.2 milyon dolara satışta! Seattle’da cool bir çatı katı değil. ‘Grinin Elli Tonu’ filminin yıldızı Jamie Dornan’ın evi yine de Molatik olunmayı hak ediyor! 3,2 milyon dolarınız varsa, Los Angeles’taki bu şık ve modern evin sahibi olabilirsiniz. Grinin Elli Tonu’nun yıldızı Jamie Dornan’ın evine büyüleneceksiniz!

2 milyon 843 bin dolara almıştı

2 milyon 843 bin dolara almıştı

1959 yılında mimar Edward H. Fickett tarafından inşa edilen, ardından tasarımcı Val Powelson’ın restore edip genişlettiği 3 yatak odalı, 4 banyolu ev, tahmin edersiniz ki son derece konforlu. Jamie Dornan bu evi 2016 yılında 2 milyon 843 bin dolara almıştı. O zamandan beri de çok iyi baktı.

 

Emlakçı evi tanıttığı broşürde, “Bol miktarda ışık alan tam bir California evi” diyor. Evin en çarpıcı ve eşsiz özellikleri arasında açık tavanlı avlusu ve cam duvarları sayılabilir.

Mükemmel havuz sayesinde gizlilik !

Mükemmel bir havuz ve gizlilik

Arka bahçede ise gösterişli bir havuz ve Japon hidromasajlı bir küvet var. Havuzun hemen arkasında salonlar, kocaman oturma alanları bulunuyor.

Ve tabii ki şömine keyfi!

Çıkmaz sokağın sonundaki ev

Çıkmaz sokağın sonunda

2 bin 510 metrekarelik ev, Mulholland’ın hemen güneyinde bulunan Nichols Canyon semtinde yer alıyor.

Oldukça geniş oturma odası ve yüzme havuzu ile tam olarak geniş aileler ve büyük davetler için istenilen her şeyi barındırıyor.

Burası, Hollywood yokuşları baz alındığında, sokak ve caddelerin son derece düz olduğu bir yer. Emlakçıya göre mahalle sakinleri köpekleri ve bebek arabalarıyla rahatça yürüyüşe çıkabiliyor. Ve yine de mahremiyet de var; çünkü ev bir çıkmaz sokağın sonunda bulunuyor. Yani kalabalık bir caddede değil.

Benzer Haber  En Güzel Kış Şehirleri

Evli ve iki çocuk babası

Evli ve iki çocuk babası

Hepimizin ‘Grinin Elli Tonu’ filmiyle tanıdığı Jamie Dornan da aslında filmdeki gibi tuhaf bir kişilik değil. Hatta son derece sıradan bir hayatı olduğunu söylemek bile mümkün. Kendisi evli ve iki çocuk babası. Kariyerine Abercrombie & Fitch, Hugo Boss ve Armani gibi markalara modellik yaparak başladı, sonra Sofia Coppola filmi ‘Marie Antoinette’ ile oyunculuğa başladı. Ardından ABD’li televizyon izleyicileri tarafından bir dizideki rolü sayesinde ‘Şerif Graham’ olarak tanındı. Sonrası malumunuz… ‘Grinin Elli Tonu’ndan sonra adeta bir dünya starı!

Yorum Yazın