jetsosyete

Jet Sosyete Dizisi Nerede Çekiliyor?

Jet Sosyete dizisi nerede çekiliyor? Televizyon dünyasında ses getiren yapımlara imza atan Gülse Birsel, Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dizileri ile gönüllerde taht kurmuştu. 7 sezon süren Avrupa Yakası dizisi ile büyük övgüler alan Gürsel, başarısını yepyeni dizisi Jet Sosyete ile devam ettirmeyi hedefliyor.

Yönetmen koltuğunda Hakan Algül’ün yer aldığı komedi yapımı Jet Sosyete’nin senaristliğini ise Gülse Birsel yapıyor. 18 Şubat Cuma günü ilk bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyen Jet Sosyete, replikleri ile dillere dolanacağa benziyor. Geniş bir izleyici kitlesi Jet Sosyete nerede çekiliyor diye merak ediyor. Lüks villa ve plaza ortamlarında geçen dizi çekim yeri ile de merak uyandırıyor.

Jet sosyete dizisinin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

jetsosyete

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete dizisi zengin oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Gülse Birsel’in başrolü üstlendiği dizide Sarp Apak, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Bartu Küçükçağlayan, Ecem Uzun, Tuğba Çom, Deniz Gengiz, Şahin Irmak, Emre Taştekin ve Derya Karadaş gibi oyuncular kadroda yer alıyor.

Star TV ekranında yayınlanan dizide tecrübeli isimlerin yanında genç ve başarılı oyuncular da iyi bir performans sergiliyor. Eğlenceli senaryosu ve ünlü oyuncu kadrosu ile Jet Sosyete, dizi severleri ekrana bağlamayı başarıyor.

Jet Sosyete dizisinin konusu nedir?

jetsosyete

İlk bölümü ile reyting rekorları kıran dizi, jet sosyeteye adım atan bir ailenin maceralarını anlatıyor. Özpamuk Tekstil adlı firmanın alt kadrosunda çalışan Yaşar Yüksel, ailesi ile birlikte İstanbul’un gecekondu semtlerinden birinde yaşamını sürdürüyor. Genel müdür Cengiz Özpamuk’un işine son verilmesi ile genel müdürlük pozisyonuna terfi eden Yaşar Yüksel ve ailesi için lüks bir yaşamın kapıları aralanıyor. Jetset Konakları’ndaki gösterişli villaya taşınan aile, jet sosyete camiasına adım atıyor. İhtişamlı yaşamı abartılı nüanslarla bezeli bir şekilde izleyiciye sunan dizi, komedi unsurlarına da bol bol yer veriyor.

Benzer Haber  Fatih Terim’in Evi!

Jet Sosyete dizisi nerede çekiliyor?

Lüks plaza, ofis ve villa ortamlarında geçen dizinin nerede çekildiği sorusu da pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Jet Sosyete dizisi şehir olarak İstanbul’da çekiliyor ve BKM’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin çekimleri genel olarak BKM Ümraniye platolarında gerçekleştiriliyor. Sahnelerin çoğunluğunun platolarda çekildiği dizinin bazı bölüm çekimleri ise İstanbul sokaklarında yapılıyor. Avrupa yakası tarafında kurulan setlerde çekilen sahneler, lüks ve abartılı yaşamı gözler önüne seriyor. Oyuncuların göz alıcı kıyafetleri ile de konuşulan dizi ünlü tasarımcı ve marka işbirlikleri ile adından söz ettiriyor.

Yorum Yazın